Перейти до основного вмісту

LVIV FASHION WEEK ВЕСНА/ЛІТО 201629 жовтня – 1 листопада у Львові пройде ХVІ-й Lviv Fashion Week. Особливістю цього сезону стане розширення кількості дизайнерів-учасників: покази основного розкладу охоплюють всі 4 дні Львівського тижня моди. Lviv Fashion Week максимально сприяє українським дизайнерам, які змогли підготувати колекції в складних політичних та економічних умовах, і забезпечує їм різноманітні можливості та формати представлення.

У програмі домінують українські дизайнери – нові колекції весна/літо 2016 продемонструють Roksolana Bogutska, Oksana Mukha, NovaNa Studio, Mykytyuk&Yatsentyuk, Kateryna Karol, Lesia Semi, Uliana Nedoshytko, Steblakizm (Львів); IDoL, Cher-nika (Київ); KEKA, Godis, Osipov (Одеса); GraNat by Natalia Grechana (Миколаїв). Серед міжнародних гостей – білоруський дизайнер Natasha TSU RAN, польський дизайнер Alicja Czarniecka з колекцією для бренду SAX35TH, fashion-редактори, fashion-блогери і fashion-фотографи з Франції, Італії, Німеччини, Польщі. В рамках співпраці з Міжнародним конкурсом дизайнерів одягу The Golden Thread (Польща) колекцію весна/літо 2016 на основній локації Lviv Fashion Week продемонструє фіналістка конкурсу Magdalena Orzeł.
Основною локацією вже традиційно є Міжнародний аеропорт “Львів імені Данила Галицького, там відбуватимуться покази основного розкладу 31 жовтня – 1 листопада. Lviv Fashion Week цього сезону знову адаптує нові цікаві локації для презентації колекцій, одна з яких – “Ринок зброї під Арсеналом”, де пройдуть покази 29-30 жовтня.
 Додатковими локаціями для презентації проектів стануть Astoria Hotel, George Hotel, Леополіс-холл.
Цього сезону Lviv Fashion Week продовжує проект для молодих дизайнерів САБОТАЖ. У самому конкурсі відбулися зміни: колекції фіналістів будуть продемонстровані у форматі презентації. Конкурс відбудеться в пятницю, 30 жовтня 2015, на локації “Ринок зброї під Арсеналом”. У фіналі візьмуть участь 10 дизайнерів з різних регіонів України (Київ, Хмельницький, Харків, Одеса, Львів) і Білорусі. Партнером САБОТАЖу цього разу є Міжнародний конкурс дизайнерів одягу The Golden Thread (“Zlota Nitka”, Польща); автор колекції, яка отримає Гран-прі, стає учасником фіналу конкурсу в м. Лодзь.
Основний розклад показів колекцій на сезон весна/літо 2016 доповнюватиме лекційна програма і презентації. Офіційним відкриттям Lviv Fashion Week SS 2016 стане презентація нового аромату бренду Lesia Semi, яка відбудеться 28 жовтня в Astoria Hotel. Під час Львівського тижня моди пройде презентація нової книги історика моди Зеновії Тканко “Мода в Україні ХХ ст.” - в форматі public talk можна буде ознайомитись з основними етапами формування української моди за версією автора та придбати книгу. Серед лекторів - відомий український fashion-критик Зоя Звиняцьківська з лекцією Pop up Store: колаборації в креативному просторі. Fashion та предметний дизайн”, блогер та експерт Best Fashion Awards Мирослав Мельник з темою Мода та інтернет технології”, директор Міланської академії стилю Gianni Fontana розповість про street style та його інтерпретації.
Благодійним стане показ Roksolana Bogutska, який проводиться спільно з фондом Я не один”: всі кошти з продажу запрошень будуть спрямовані на допомогу дітям з сиротинців та малозабезпечених сімей.
Шоурум Lviv Fashion Week буде працювати на місці проведення показів у Міжнародному аеропорту “Львів імені Данила Галицького 31 жовтня – 1 листопада. Квитки на Lviv Fashion Week можна придбати онлайн на gastroli.ua.
               

Акредитація журналістів на www.lvivfashionweek.com  

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.