Перейти до основного вмісту

Kateryna Karol - колекція SS 2016

Kateryna Karol продемонструвала колекцію SS 2016 на Serbia Fashion Week. 
Інспірацією для колекції жіночого одягу «Невипадкові випадковості»  послужили лінійні малюнки - спіралі як постійного розвитку та прямої як напрямку руху. Зміна ритму. Смак життя. Пошук правильного шляху. Щастя від дрібниць. 

Кожного дня ми стикаємося з вибором, простим, логічним, або не дуже - вибором, який повертає нас у русі на певну стежку, що веде вперед, з якої щохвилі ми можемо зійти та рухатись в іншому напрямі, або впевнено крокувати далі. Кожен вибір є правильним, якщо він приносить розуміння сенсу життя, наповненості та дозволяє смакувати невипадкові випадковості. 

Нова колекція бренду Kateryna Karol представлена в світлій колористиці, контрасті темного та пастельних тонів. Виваженість, пошук каркасного силуету, гра фактур, простий крій, вишукані деталі. У оздобленні одягу використовуються масивні пришивні декори геометричної форми, шкіряні паски з монолітними заклепками. Елементом декору також виступає підкладка, яка навмисне активно контрастна та є невід’ємним нюансом творення загального образу колекції. Основа колекції - натуральні тканини (льон, котон, шовк). 

У стилістиці аксесуарів простежується романтична лінія, підкреслена вишуканим мереживом ручної роботи, яке використовується у кольє та нашивних прикрасах, персні та браслети у поєднанні зі шкірою створюють ансамбль суперечливостей. Колекція доповнена сумками, рюкзаками та клатчами з мотивами ручного плетива. У фінальному ансамблі нареченої використано романтичний образ впевненої та успішної, готової до пошуку жінки, яка рішуче крокує до місця, де на неї чекає початок.

Взуття «Kassandra» - незмінного партнера - підкреслює настрій колекції і створює правильний акцент на простоті та носибельності.

Sound by DJ TONIKA

Прем'єрний показ колекції відбувся в кінці жовтня на Lviv Fashion Week.


Фото: Serbia Fashion Week, Lviv Fashion Week.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.