Перейти до основного вмісту

В Україні відбудеться Фінал II конкурсу fashion-відео Fashion Move On


 14 грудня 2015 року в кінотеатрі “Київ” відбудеться перегляд робіт фіналістів та будуть оголошені імена переможців II конкурсу fashion-відео Fashion Move On. Конкурс проводить Ukrainian Fashion Week спільно з ELLE Ukraine.

Конкурс Fashion Move On – це проект, що був створений з метою підтримки та розвитку співпраці дизайнерів, режисерів, блоґерів, операторів та художників сучасного мистецтва. Співпраця творчих особистостей з різних сфер втілюється у трейлерах або короткометражних фільмах, які яскраво ілюструють настрій та філософію, ідею та концепцію дизайнерських брендів. Конкурс Fashion Move On став продовженням проекту Fashion Move On, ініціаторкою та засновницею якого виступила Юлія Поліщук.

Конкурс Fashion Move On вже здобув міжнародне визнання та був підтриманий відомими іменами у галузі fashion-відео з Великої Британії, Німеччини та інших країн.

«Я підтримую Fashion Move On, тому що маю віру у пристрасні проекти. Такі проекти можуть бути дуже потужними інструментами у підтримці дизайнерів-початківців. Я вже мала нагоду працювати з кількома талановитими українськими дизайнерами і хочу своєю підтримкою Fashion Move On висловити їм своє щире визнання», – прокоментувала проведення першого конкурсу Fashion Move On Ліза Філіппіні, співзасновниця Berlin fashion Film Festival.

До участі у конкурсі Fashion Move On оргкомітет приймав тизери, трейлери та короткометражні фешн-фільми дизайнерських колекцій, fashion-відео про колекції українських дизайнерів та брендів, створені протягом 2015 року.

Члени міжнародного журі конкурсу Fashion Move On:

  • Маріє Шуллер (Marie Schuller), режисер, голова відділу фешн-фільмів SHOW studio (Велика Британія)

  • Марія Пудан, продюсер, куратор відео- та арт-проектів, режисер (Росія)

  • Раул Кейл, головний редактор та креативний директор Schön! Magazine (Велика Британія)

  • Софія Чконія, засновник Benext Foundation, креативний директор Mercedes-Benz Fashion Week Tbilisi, контриб’ютор SHOWstudio (Грузія)

  • Ірина Данилевська, засновник та голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week (Україна)

  • Соня Забуга, головний редактор ЕLLE-Україна (Україна)

  • Ігор Стеколенко, режисер, засновник студії Creative BURO (Україна)

  • Валентин Коваль, генеральний директор телеканалів М1 та М2 (Україна)

  • Олеся Ногіна, креативний продюсер Final Cut Media, «Світське життя з Катериною Осадчою», JetSetter.ua (Україна)
  
  • Юлія Поліщук, ініціатор та співзасновник проекту Fashion Move On (Україна)
  
Журі обиратиме двох переможців, кожен із яких отримає професійні призи, а саме:  
-          ґрант на створення fashion-відео від Юлії Поліщук;
-          забезпечення відеопродакшн від Final Cut Media.

 Квитки можна придбати:


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.