Перейти до основного вмісту

Тисячі задоволень від Корона


Коли життя сповнене подій та зустрічей, то й дні минають легко і непомітно. Здається, тільки вчора Корона оголосила про запуск всеукраїнської акції «Кожен день у задоволення!», а ось уже вручено 2 853 грошових заохочення та визначено володаря головного призу 100 000 гривень!


1 листопада 2015 р. в Україні стартувала акція «Кожен день у задоволення!» від Корона. Її умови були дуже прості: придбавши акційний шоколад Корона та зареєструвавши код з упаковки на сайті www.koronapromo.com.ua, учасники могли одержати заохочення 500 гривень або навіть виграти 100 000 гривень на задоволення.

Вже з першого дня проведення акції стало зрозуміло: українці люблять і хочуть жити у своє задоволення! Акційні коди надходили безперервно: хтось реєстрував їх в один і той самий час, хтось – по кілька за раз, а деякі робили це навіть посеред ночі. У середньому кожен з учасників реєстрував від одного до трьох кодів, а загалом за час проведення акції 250 763 учасники зареєстрували 646 336 кодів.

Найбільш активно коди надходили з шостої години вечора і до опівночі. Якщо ж говорити про дні тижня, то найактивнішою була неділя. Також помітний сплеск реєстрації кодів спостерігався на свята – особливо у день Св. Миколая. Найбільше жити у своє задоволення прагнули українці, що мешкають у Київській, Дніпропетровській, Харківській, Львівській та Запорізькій областях.

Кожного дня 48 учасників отримували грошові заохочення розміром 500 гривень. А напередодні Нового року стало відоме імя головного переможця. І ним стала Наталія Доценко, що мешкає у Донецькій області:«Чи хотіла я виграти? Звісно, так! Може, не дуже в це вірила. Але моя сім’я  любить задоволення, то чому б не спробувати?! Історія дуже цікава: ми подарували акційну Корону дочці на день святого Миколая. Потім ще й зареєстрували код. І напередодні Нового року для нас було великою несподіванкою дізнатись, що цей подарунок ще й приніс нам такий виграш! Я спочатку навіть не усвідомила, що сталося. Стою збентежена і кажу чоловікові: «Вова, здається, ми виграли сто тисяч…» Я ще не вирішила, на які саме задоволення витрачу гроші, але точно знаю, що відсвяткую цю перемогу разом із сім’єю і друзями».

І хоча ця акція від Корона закінчилася, задоволення тривають. Адже щоб радіти життю, іноді досить зовсім простих речей: несподіваної зустрічі з подружками, цікавого майстер-класу або плитки улюбленого шоколаду.
 
Акція тривала з 1 листопада по 30 грудня 2015 року на території України, за винятком тимчасово окупованих територій та територій, на яких проводиться АТО.

Про умови та місце проведення акції було оголошено на сайті www.koronapromo.com.ua.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.