Перейти до основного вмісту

Как отпразднуют 8 марта в торговых центрах.

В ТРЦ Sky Mall состоится женский праздник красоты и шопинга «Woman’s Day»
Место: ТРЦ Sky Mall, ул. Г. Ватутина, 2Т
Время: 11:00-19:00, 5-6 марта 2016

Описание:
5-6 марта с 11:00 до 19:00 в ТРЦ Sky Mall для всех посетителей состоится настоящий праздник красоты и шопинга «Woman’s Day».  Два незабываемых и ярких дня красоты и стиля для прекрасных женщин.
Дам ожидает бесплатная зона макияжа от Mary Kay, где каждая сможет попробовать новый весенний make up от лучших специалистов. Подобрать образ сможет ведущий стилист Евгения Котенко основательница имидж агентства Jane Air Style Agency.
Сохранить свои впечатления помогут фотографы в действующей фотозоне.
А настроение поднимут подарки и сюрпризы от организаторов.
Весеннее настроение от  ТРЦ Sky Mall обеспечено, ждем Вас!

В Киеве на 8 марта будут дарить цветы, делать макияж и устроят бармен-шоу
8 марта в ТЦ «ПОЛЯРНЫЙ»

Место: ТЦ «ПОЛЯРНЫЙ»ул. Михаила Майорова, 2
Время: 12:00, 8 марта 2016Описание: 

8 марта с 12:00 до 18:00 в ТЦ «ПОЛЯРНЫЙ» состоится настоящий праздник для всех женщин с насыщенной программой, сюрпризами и подарками.  Мероприятие  не оставит равнодушных как взрослых, так и их детей. Целый день красоты, веселья и развлечений  сделает женский день по-настоящему ярким и незабываемым.

Всех гостей ожидает зона макияжа и причесок Anna Grinuk beauty concept, где можно будет сделать весенний образ на месте. Самые фотогеничные смогут пополнить свой фотоальбом и сфотографироваться в цветочной фото-зоне. Для тех, кто любит вкусные напитки и феерверки порадует бармен-шоу. 

Маленьких гостей ожидают разнообразные мастер-классы и развлечения! Детки смогут собственными руками сделать подарки своим мамам и бабушкам! Также, на протяжении праздника можно будет понаблюдать за живыми статуями. 

Да, и как же обойтись без цветов в этот весенний и праздничный день? Всем девушкам мы будем дарить живые цветы!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI