Перейти до основного вмісту

В Україні відбудеться презентація захоплюючої та інтелектуальної книги "Легенда про Дагад Трікон”

Вперше в Україні, 15 лютого (понеділок) 2016 р. о 19:00 в Центральному будинку художника відбудеться відкритий семінар відомого письменника, громадського діяча міжнародного рівня Грегуара де Кальберматтена, на якому відбудеться презентація для широких кіл, дійсно захоплюючої та інтелектуальної книги "Легенда про Дагад Трікон”. Також кожен присутній матиме унікальну можливість познайомитися з методом пробудження внутрішньої енергії й відчути та пробудити власну внутрішню силу, Грегуар розповість, які головні цінності та усвідомлення допомогли йому досягти успіху та стали головним  джерелом натхнення.

Книга «Легенда про ДАГАД ТРІКОН» – це насичений подіями роману жанрі філо-фентезі. У ньому розповідається про пошук дев’ятьох скринь, що містять послання до теперішнього людства Авастів, – просвітленої раси, яка щезла тисячі років тому, та пошук найвищого призу, який може здобути людство. Книга розрахована як на зрілу, так і на молодіжну читацьку аудиторію. Заінтригує як читачів, залюблених у детективно-пригодницькі сюжети, так і тих, кого цікавлять глибокі фундаментальні знання про основи існування цивілізації. Наразі вийшло вже продовження цього роману.

Греуар де Кальберматтен - швейцарський дипломат високого рангу, який майже все життя пропрацював в ООН. Провів понад 300 місій та став організатором конференцій в 70 країнах світу. Отримав кілька вищих освіт у найпрестижніших університетах світу, вільно володіє англійською, німецькою, французькою, італійською мовами, а також знає латину, давньогрецьку, санскрит та хінді. Автор низки професійних праць з політики, екології, економіки та книг для широкого кола читачів. Людина дуже цікава, надзвичайно ерудована, має високий  рівень інтелекту, між тим – доброзичлива, проста в спілкуванні, з великим почуттям гумору. Головним джерелом натхнення в художній творчості та громадській діяльності Грегуара є Сахаджа йога й багаторічний досвід спілкування з доктором медицини і філософії, духовним вчителем Шрі Матаджі Нірмалою Деві*.


Ось кілька відгуків читачів: «Мене зачепило… Я прочитала першу главу «Дагад Трікона» (що за ім’я, чи це анаграма?), і тепер хочу прочитати всю книжку. Це нагадує мені «Код Да Вінчі», але значно краще написане, дуже захоплююче. Я замовлю її з вашого вебсайту (Тут ідеться про Інтернет-магазин Amazon.com, що торгує книгами онлайн. – Прим. перекл.)». Клер Скобі, Велика Британія, автор твору «Останній раз бачений в Лхасі».
 «Легенда про Дагад Трікон» – це велика пригодницька повість, яку можна читати на багатьох рівнях. Автор – вчений, чиї інтелект і знання не є перешкодою у цій захоплюючій і чарівній  історії». Морін Гудмен, Швейцарія
 «Забудьте про «Код Да Вінчі», «Селестинські Пророцтва», і навіть «Володаря Кілець». «Дагад Трікон» пропонує значно більше. Автор розмовляє з нами з-за художнього твору, відкриваючи, поза дією й потужними метафорами, глибокі істини, про які мовиться з великою переконливістю. Для тих з нас, хто шукає духовну істину, в цьому тексті знайдеться багато ключів, і дочитавши останню сторінку, ми відчуваємо спонукання розпочати – в нашому реальному житті – подорож відкриття реального шляху, аби відчути вищий стан свідомості, описаний в цій книзі». Калін Костян, Техас, США
«Легенда про Дагад Трікон» є таааааааааааааааакою фантастичною! Я дійсно бажаю, щоб багато людей були здатні поділяти її таємниці й радощі. Читача ведуть між вимислом і реальністю – відповідно до його рівня усвідомлення, але наприкінці, як справжній шукач, він відкриває, що розповідається саме про істину й реальність. Автор має неймовірну здатність і спроможність показувати цей виклик». Марі Лаура Кернай, Колумбія
«Як для редактора «Легенди про Дагад Трікон» і багатьох інших книжок у жанрі фентезі, цей чарівний роман був для мене унікальним в абсолютній глибині й масштабі сцени, на якій розгортається дія. Захоплююче коло знання автором світових культур є очевидним на кожній сторінці, коли читач переноситься з Делі у Дельфи, з Каїру в Осло, з Москви у Вашингтон, – все це у пошуках секрету, який має потенціал змінити курс людської історії. Більш важливо те, що імовірність реального людського щастя стає зримою, і сама доля нашої планети знаходиться на кону. Ми глибоко хвилюємось за персонажів, і це є стрімким імпульсом гортати сторінку за сторінкою цієї повністю життєвої фентезі, що рухає читача далі. Читати цей роман, це як вирушити у подорож за пригодами, – здійснити пошук, який, принаймні, так само багато винагороджує, як і, власне, пошук секретів Дагад Трікона». Радхіка Рао Гупта, Каліфорнія, США*Шрі Матаджі була нагородженна премією Миру за методику Сахаджа йоги, яка офіційно прийнята і рекомендована ЮНЕСКО. Завдяки їй безліч людей у всьому світі змогли поліпшити свій емоційний, психічний та фізичний стан, знайти баланс і внутрішню гармонію. 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.