Перейти до основного вмісту

23 березня стартую 17-й сезон Lviv Fashion Week

Сьогодні, 23 березня,  відкриття  XVII-го сезону Lviv Fashion Week - о 20.00 на локації "Ринок зброї під Арсеналом"  відбудеться показ Kateryna Karol. Вхід за запрошеннями.
Також ви можете завітати на офіційне відкриття "Obnova lux – Модний простір"о 12.00 за адресою пл. Галицька, 20  24-27 березня у Львові пройде ХVІІ-й Lviv Fashion Week. В цьому сезоні Львівський тиждень моди розширює кількість дизайнерів-учасників і адаптує нові цікаві локації для презентації колекцій. Основною локацією вже традиційно є Міжнародний аеропорт “Львів” імені Данила Галицького, там відбуватимуться покази основного розкладу 26-27 березня. На локації “Ринок зброї під Арсеналом” пройдуть покази 24-25 березня. Вперше місцем проведення показів Lviv Fashion Week стане Національний музей ім.Андрея Шептицького у Львові, де відбудеться шоу Tata Kalita 25 березня. Додатковими локаціями для презентації проектів стануть Astoria Hotel та Леополіс-холл.
Покази основного розкладу охоплюють всі 4 дні Lviv Fashion Week, сезон новою колекцією відкриє Катерина Кароль ще 23 березня на локації «Ринок зброї під Арсеналом». У програмі домінують українські дизайнери – нові колекції осінь/зима 2016 продемонструють Roksolana Bogutska, OKSANA MUKHA by Kateryna Yalova, Marta Wachholz, Lesia Semi, NovaNa Studio, Oksana Piekna, Kateryna Karol, Tata Kalita, NAT (Львів); IDoL, Cher-nika (Київ); Chernikova (Івано-Франківськ); KEKA, Godis, Kapsamun, Osipov, NIKI's models, Sofitie (Одеса); GraNat by Natalia Grechana (Миколаїв), Snezhana Gorobets (Вінниця). Завдяки співпраці з Fashion Philosophy Fashion Week Poland нові колекції представлять польські дизайнери - Waleria Tokarzewska-Karaszewicz, Klaudia Markiewicz. Дебютну колекцію продемонструє фіналістка конкурсу “САБОТАЖ” Анастасія Розова (Білорусь). Білоруські дизайнери Natalia Ligorova, Kira Algina, Anton Yaroshchyk стануть учасниками проекту OFF Schedule 24 березня. Грузинський бренд VASKA представить нову колекцію в форматі презентації 25 березня в Astoria Hotel. Також серед міжнародних гостей Lviv Fashion Week - fashion-редактори, fashion-блогери і fashion-фотографи з Франції, Німеччини, Польщі, Дубаї.
Основний розклад показів на сезон осінь/зима 2016 доповнюватимуть лекційна програма та шоурум Lviv Fashion Week. 26 березня в Astoria Hotel відбудеться круглий стіл на тему "Дизайнери і медіа: принципи взаємодії", модератор – блогер та експерт Best Fashion Awards Мирослав Мельник. 27 березня в Леополіс-холі аналітик, засновник Центру прогнозування моди Podiumlex Ліана Білякович прочитає лекцію на тему "Мода 2017: суттєва зміна векторів розвитку".
Шоурум Lviv Fashion Week, в якому візьмуть участь близько 30 українських брендів, буде працювати на місці проведення показів у Міжнародному аеропорту “Львів” імені Данила Галицького 26-27 березня.
Благодійним стане показ Roksolana Bogutska, який проводиться спільно з фондом “Я не один”: всі кошти з продажу запрошень будуть спрямовані на допомогу дітям з сиротинців та малозабезпечених сімей.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…