Перейти до основного вмісту

ANASTASIIA IVANOVA. UFW


В предверии своего показа, Анастасия Иванова пригласила блогеров к себе в шоу-рум, чтобы рассказать о достижениях бренда и представить несколько луков из своей новой коллекции.

Анастасия Иванова в коллекции FW16-17 традиционно сделала упор на платьях, подчеркивая женскую красоту изящными деталями. Дизайнер стремилась с помощью одежды раскрыть природную нежность и внутреннюю женскую силу, руководствуясь при этом основами психологии и философии. В выборе цветовой гаммы Анастасия учитывала влияние каждого оттенка на настроение человека. Элегантные коктейльные наряды длины макси и не менее стильные повседневные миди-платья. Особое место в коллекции заняли волнистые длинные юбки из плотного шифона

Коллекции FW16-17 присущи графические А-образные формы и силуэтные платья, соблазнительные V-образные вырезы на спине и изделия с нехарактерным для предыдущих коллекций бренда ANASTASIIA IVANOVA кроем.

Впервые новая коллекция FW16-17 бренда ANASTASIIA IVANOVA была представлена в Нью-Йорке в феврале этого года. Во время проведения New York Fashion Week 2016 в столице мировой моды на 5 Avenue and 37 Str открылся шоу-рум Анастасии Ивановой, который стал новой точкой продаж одежды украинского модельера.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI