Перейти до основного вмісту

Модное закулисье. В гостях у Lesia Semi.


Мне удалось побывать в ателье Lesia Semi за пару дней до показа на Lviv Fashion Week. И признаться, я была очень удивлена. Обычно дизайнеры еще что-то доделывают и переделывают, дошивают последние вещи из коллекции. Здесь же, все было полностью готово и "разложено по полочкам": собраны все образы и расписаны все выходы, коробки с обувью пронумерованы. Каждый лук сопровождается цветной распечаткой с данными модели. И мои фото - тому подтверждение:)Леся Семи рассказала, что на создание этой коллекции ее вдохновил фильм "Последнее королевство". Коллекция FW 16/17 продолжает линию урбанистического дизайна, совмещенного с экспериментами в крое и особым вниманием к материалам и фактурам.
У дизайнера фундаментальный подход ко всему, продумано все до мельчайших деталей. Специально для коллекции разработаны сумки - большие прямоугольной формы и маленькие трапециевидные, и обувь – туфли в мужском стиле и полусапожки.


В коллекции использован мотив из графики известного украинского художника первой половины ХХ века 
Якова Гнездовского – изображение овцы. 
Дополнениями к одежде являются меховые воротнички с ремешками и манжеты, шерстяные воротнички-стойки с бантами, свисающие длинные пояса – все эти элементы съемные и могут использоваться по желанию. Характерный элемент отделки – длинные шнурки на рукавах, которые завершаются металлическими колокольчиками.

Ну а лично меня, покорили эти варежки на тесемках, родом из детства ;) Шикарный аксессуар!

"Брови" для образа моделей на показе

Внимание к деталям

Фирменные пуговицы


Пригласительный на показ.

Как видите, мне удалось не только рассмотреть все в деталях и узнать некоторые секреты подготовки к показу, но и кое-что померить. 
Не удержалась, и примерила съемный воротник из новой коллекции.

Мне нравится комплексный подход бренда - создание целостного образа, который включает в себя и одежду, и обувь, и сумки, и украшения. И даже парфюм можно подобрать :) Это очень удобно и эконоит время, когда в одном месте ты можешь полностью сформировать свой look.

     Фрагмент показа  LESIA SEMI в рамках LVIV FASHION WEEK. 


Вот так это выглядело на подиуме.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…