Перейти до основного вмісту

Brand Factory

Lviv Fashion Week запускає програму співпраці з новими українськими fashion-брендами Brand Factory. 


Програма складатиметься з трьох частин: fashion battle, pop-up store і fashion school

fashion battle – це навіть не конкурс, а змагання, скеровані до нових українських брендів одягу, взуття та аксесуарів. Подія відкриватиме XVIII-й сезон Lviv Fashion Week.
Дизайнери представлятимуть колекції з п’яти моделей у трьох номінаціях: 
Brand collaboration – результатом співпраці українських молодих брендів має стати цілісна завершена колекція. В номінації приймають участь колекції-колаборації 2-3 брендів: одяг-взуття / одяг-аксесуари / одяг-взуття-аксесуари
Urban style – сучасний casual, урбаністичний streetwear
Art fashion – радикальний одяг з експериментальним підходом, політ творчості і креативу 
Відзначені експертами дизайнери отримають призи від партнерів Lviv Fashion Week. Організатори Міжнародного конкурсу дизайнерів одягу The Golden Thread (Польща) оберуть серед учасників незалежно від номінації бренд, який візьме участь у фіналі конкурсу в місті Лодзь в травні 2017. 
26.10 - арт простір і фотостудія Art Studio Passage http://artstudiopassage.com/
pop-up store – презентація і продаж одягу, взуття, аксесуарів від учасників fashion battle, що відбуватиметься впродовж чотирьох днів 27-30 жовтня 2016 в шоурумах на двох локаціях:
27-28.10 - торгова галерея «Опера Пасаж» http://www.operapassage.com/
29-30.10 - арт простір і фотостудія Art Studio Passage http://artstudiopassage.com/
fashion school по суті продовжує лекторій, який проводить Lviv Fashion Week, проте у проекті Brand Factory він розширений, структурований та включає в себе три формати: воркшоп, лекція, зустріч. Всі компоненти програми орієнтовані на специфіку роботи креативних індустрій та практичні знання, які потрібні для створення і просування власного бренду. 
Також учасники Brand Factory отримають можливість провести міні-презентації своїх брендів у форматі зустрічі – 15 хв. кожний.
29-30.10 - арт простір і фотостудія Art Studio Passage
Реєстрація триває! Поспішайте взяти участь у Brand Factory - новому проекті від Lviv Fashion Week
Заявка:
https://goo.gl/vmv9CF
Умови участі:
+380931080332
tetyana@lvivfashionweek.com
Координатори проекту:
Катерина Гай
Тетяна Бей
Партнери:

fashion battle – Міжнародний конкурс дизайнерів одягу The Golden Thread (Польща) http://www.zlotanitka.eu/ 
pop-up store - торгова галерея «Опера Пасаж» http://www.operapassage.com/ та
головний простір події – арт простір і фотостудія Art Studio Passage в Zavod Republic http://artstudiopassage.com/
fashion school – Creative Industries https://www.facebook.com/Crеative-industries-310411275973987/?fref=ts

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.