Перейти до основного вмісту

"I'm OK with my CRAZY" – нова колекція Elena Burba

Після показу на Ukranian Fashion Week Олена Бурба та "Моршинська" запросили журналістів та блогерів на прес-ланч до шоу-руму, де гості змогли роздивится усе в деталях. Дизайнер розповіла про героїню колекції. 


«Цього разу я «I'm OK with my CRAZY» – так назвала свою нову колекцію Олена Бурба. Представлені на подіумі речі – жіночні, яскраві та стильні. Але цього разу дизайнерка змогла поєднати, здавалося б, непоєднуване – дух рок-н-ролу, епатаж і здоровий спосіб життя. Героїня колекції "бере від життя більше! MORE SHINE, MORE FASHION, MORE WATER, MORE PASSION, MORE LOVE – ось її гасло! Для мене це образ харизматичної та закоханої у життя Ґвен Стефані», – розповіла дизайнерка.  показати дівчину нової генерації — сміливу, драйвову, стильну, готову до експериментів, самоіронічну таяскраву. Але при цьому — вона у відмінній формі, займається спортом, доглядає за собою та п'є воду. Вона бере від життя більше! Її гасла — MORE SHINE, MORE FASHION, MORE WATER, MORE PASSION, MORE LOVE! Для мене це образ харизматичної та закоханої в життя Гвен Стефані». — розповідає про новую колекцію дизайнерка Олена Бурба.


Нещодавно було презентовано teaser. Головними героїнями міні-фільму стали директор бренду Elena Burba Тетяна Богдан і модель Олімпія Вайтмусташ. На зйомках дівчата отримали завдання поводитися так, ніби їх ніхто не бачить, танцювати, веселитися і бути собою. «I'm OK with my CRAZY» – промовляють до нас героїні тизера.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.