Перейти до основного вмісту

Всесвітній день толерантності

До Всесвітнього Дня Толерантності 29 Надзвичайних та Повноважних Послів іноземних держав в Україні відправили меседж українцям у соціальному ролику за ініціативи проекту OUTLOOK.

Проект OUTLOOK (theoutlook.com.ua) та його генеральний директор Дарія Карякіна спеціально до Всесвітнього дня толерантності запропонували Надзвичайним та Повноважним послам іноземних держав в Україні взяти участь у створенні соціально важливого відеоролика щодо недискримінації за етнічною ознакою та звернутися до українців з посланням їх рідною мовою.
День толерантності був започаткований Організацією об’єднаних націй, котра прагне зміцнення толерантності шляхом поглиблення взаєморозуміння між культурами і народами. Ця нагальна необхідність лежить в основі Статуту Організації Об'єднаних Націй, а також Загальної декларації прав людини. В 1996 році Генеральна Асамблея запропонувала державам-членам щорічно 16 листопада відзначати Міжнародний день, присвячений толерантності, приурочивши до нього відповідні заходи, орієнтовані як на навчальні заклади так і на широку громадськість. 
Ініціативу щодо зйомки у відео-ролику підтримало 29 дипломатів, серед яких голови дипломатичних місій таких країн, як: Австралія, Болгарія, Білорусь, Бразилія, Велика Британія, Грузія, Ізраїль, Індонезія, Ірак, Індія, Казахстан, Киргизстан, Ліван, Малайзія, Мексика, Молдова, Палестина, Пакистан, Румунія, Сирія, Словенія, Судан, Таджикистан, Туркменістан, Туреччина, Швейцарія, Узбекистан, Хорватія, Фінляндія.
Мета заходу – акцентувати увагу українців та світової спільноти на питаннях толерантного ставлення до представників національних меншин, інших народів та націй.

Дарія Карякіна, організатор проекту: «Розуміючи, що дружні відносини між націями є важливим чинником для збереження миру та безпеки у суспільстві, наша команда запропонувала Послам, як представникам інших народів та культур, надіслати суспільству особливий меседж, що дискримінація за етнічною ознакою, яка досі, на жаль, має місце у світі – це не тільки вияв неповаги до честі та гідності людей різного походження, а й прояв власної обмеженості світогляду. Ми маємо більше знати про інших і пам’ятати, що всі та кожен мають рівні права».

Посол Узбекистану в Україні Алішер Абдуалієв: «Ми відразу погодилися взяти участь у цьому проекті, адже хочемо спонукати людей бути уважнішими одне до одного, більше дізнаватися про національні особливості, щоб ніколи не виникало бажання осудити чи образити людину лише за її етнічне походження. Символічно, що ми, іноземці, сьогодні заговорили українською мовою. На таких і подібних прикладах і має будуватися діалог культур».

Посол Словенії в Україні Наташа Прах: «Дискримінація за етнічною ознакою – це жахливе непорозуміння сучасності… У всіх мають бути рівні права, однаковий доступ до соціальних благ. Усі мають відчувати себе комфортно й безпечно у соціумі. Шанобливе ставлення до представників різних народів треба виховувати в собі та бути прикладом для інших».


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.