Перейти до основного вмісту

ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ ЗІНАЇДИ ЛІХАЧЕВОЇ

22 листопада у галереї мистецтв “Лавра” (вул.Лаврська,1) вібдулося відкриття виставки Зінаїди Ліхачевої.  Виставка поєднує дві роботи:
  Відеоінсталяція FLOW/ПЕРЕТІКАННЯ (Велика зала)
                                     
Cтенограма нескінченного існування енергетичних елементів, що акумулюють силу, дбайливо зберігають автентичну енергетику та обрядовий символізм. Вони плинуть крізь час, події, людство, катастрофи, заборони... І, елемент до елементу, єднаються в орнамент етнічної своєрідності. 


Автор роботи коментує її так: “Своєю творчістю я поширюю українську культуру. Тема збереженя трацицій-наш духовний обов’язок. Вона завжди в основі моїх робіт”.


Перформанс автора в рамках відкриття. Відеоарт “НЕ ТІЛЬКИ” (Мала зала)

Українська жінка... вона НЕ ТІЛЬКИ жінка... вона не тільки дарує тепло... любов та ніжність. Вона – як рушійна сила еволюції духу
Вона – філософ, митець, соціальний діяч, борець, солдат.....Вона – слабка і ніжна... іноді буває стійкою та відверто сильною 

Вона НЕ ТІЛЬКИ жінка, але вона ЖІНКА.

В рамках відкриття відбувся громадський перформанс, деякі учасниці якого брали участь в Революції Гідності, якій і присвячено роботу.

Зінаїда Ліхачева, автор: “Cаме такі дівчата—взірці для наслідування молодим поколінням у загальноцнаціональному вимірі. Цією роботою я продовжую тему ролі жінки в громадському житті, раніше згадувану у виставці “MUTE”. Це відео про жінок, які виборювали українську державу: палкі патріотки, які поклали своє життя заради справжньої національної ідеї. Мій перформанс присвячений їм-героїням історії та сучасності”.
Тізер проекту: https://www.youtube.com/watch?v=ejm_ItwkZrE

Спеціальне пригощання відкриття – МОЛОКО та ХЛІБ. Життєдайне лагідне молоко притлумить вогонь шлунку, а хліб – об’єднає духовно-сакральний зміст події з земним.

Посилання на фото(гарне розширення)- http://dropmefiles.com/g20bK


Виставка триватиме до 29 листопада. Вхід вільний.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.