Перейти до основного вмісту

Відеокампейн Revival by Lesia Semi представлено у конкурсі Fashion Move On 2016 року.


Український бренд Lesia Semi представив рекламний відеоролик нового аромату Revival у 3-му конкурсі Fashion Move On 2016, який проходить за підтримки Ukrainian Fashion Week та журналу ELLE Україна. Зйомки короткометражного відео проходили у Lviv Jagellon Airport та в історико-культурному заповіднику “Тустань”. У головній ролі – Оксана Козакевич, актриса Львівського академічного театру ім. Леся Курбаса. Fashion – відео представлено у конкурсі Fashion Move On . 


В основу відеоролика покладена візуалізація складових нот парфуму, композиція якого відкривається ефектним акордом джерельної води та лугових трав, а базовими нотами є деревинно-мускусні. Локації, на яких проходили зйомки, відображають ці ноти – тут і гірське джерело, і лугові трави, дерева та скелі. Прозора і водночас насичена парфумована вода Revival створена в актуальному тренді – поєднання свіжості та загадковості. У відеоролику візуалізуються свіжість парфуму - відчуття, які виникають при вдиханні цього аромату, і загадковість – пустельні безлюдні краєвиди, що контрастують з шаленими емоціями головної героїні. Оксана Козакевич у відеоролику одягнена в сукні з колекції Lesia Semi SS 2017.
Модель: Оксана Козакевич

Стиль: Леся Семі, Олена Болдирєва
Make-up: Ольга Янковська
Оператор/режисер: О.Кулик, асистент: Н.Воробець
Зйомки короткометражного відео проходили у Lviv Jagellon Airport та в історико-культурному заповіднику “Тустань”. У головній ролі – Оксана Козакевич, актриса Львівського академічного театру ім. Леся Курбаса.
Відео можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=hXEORcmd9n0Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.