Перейти до основного вмісту

Kostelni SS17 - показ, якого всі чекали.

За останній час ательє KOSTELNI переросло у великий проект, який має багато напрямів. Бренд намагається при будь-яких обставинах бути актуальними у сучасній українській фешн-індустрії. Останній раз KOSTELNI показували свою колекцію у Львові декілька років тому назад, і всім було дуже цікаво, що представить бренд цього разу на Lviv Fashion Week.

Дизайнери бренду в новій колекції поєднали грубу тканину з шифоном, додаючи естетику ліній та асиметрію. Для цієї колекції були використані французські та італійські матеріали. Образи допувнювали шерстяні шкарпетки пастельних кольорів та взуття на низькому ходу.
"Колекція SS17-естетика джинсу, мінімум вишивки, якісна внутрішня обробка-яку вивернемо і продемонтсруємо на подіумі-це тренд." - розповідає про нову колекцію Марія Костельна. Постановка Вікторія Зубенко.

Історія бренду.
KOSTELNI - український сімейний бренд, створений у 2000 році, який працює у сфері поєднання традицій і сучасного костюму. Руслан та Марія Костельні – члени Спілки дизайнерів України.

Руслан Костельний
–прекрасний технолог по шкірі та дизайнер сумок, який пройшов шлях від конструктора-технолога до дизайнера та створення власного бренду

Марія Костельна

Дизайнер, кандидат мистецтвознавства

1.1998 -показ колекції у львівському центрі мистецтва"Вавілон"-Подорожня

2.1999-захист дипломнох колекції спаціаліста дорожньої колекції зі шкіри та хутра в к-ті 10 мод.

3.1999-2000-показ дипломної колекції в театрі М.Заньковецької"Львівські сезони"

4.2000-перший показ в Київі на "Сезонах моди"-колекція 42 мод."в поєднанні шкіри та хутра"Організм"

5.2001-показ на "Сезонах моди"-колекція 40 мод -і шкіри та тканини"Тінь"

6.2002-лауреати конкурсу "Одного плаття"

7.2003-переможці конкурсу "Одного плаття" з моделлю"Східний зов"

8.2004-показ на "Сезонах моди-40 мод. зі шкіри та хутра"жіноча зухвалість"

9.2006-показ колекції на"Сезонах моди" в тандемі Соболєва-Вронська-колекція зроблена на основі дитячих робіт сина Данила" Хлопчача уява"

10.2008-персональний показ у Львові у полаці Потоцьких "Медовий Львів" 60 мод

11.2009-запуск 2-лінії kostelnu unikum

12 2011-запуск молодіжної лінії dakadeos by kostelni

13.2012-закриття фінальним показом Lviv Fashion Week-"Повертайся живим"

14.2013-участь з етноколекцією шкіряних сумок UFW

15.2015-LFW-етноколекція"Козацька Ружа"

16.2015-"Країна Мрій " показ етноколекції "Повернулась"

17.2016-показ в Торонто-колекція на тему кримсько-татрського костюма з візуалізацією їх культури.Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.