Перейти до основного вмісту

Revival - третій аромат Lesia Semi

Це вже становиться традицією - презентувати новий аромат Lesia Semi восени на Lviv Fashion Week. Гостей здивували  відеокампейном нових парфумів.


Новий парфум має назву Revival (Відродження) - це третій аромат Lesia Semi і другий у співпраці з відомим українським парфумером Богданом Зубченко

Парфумер Богдан Зубченко та дизайнер Леся Седіна
Revival  - мелодія природних відтінків, що ідеально пасує сучасній жінці. Прозора і водночас насичена парфумована вода із прекрасним шлейфом створена в актуальному тренді – поєднання свіжості і загадковості. Він просто магічний! Довго тримається та постійно розкривається новими нотами. Вже раз познайомившись з цім ароматом, неможливо про нього забути. Я навіть не сподівалася, що цей парфум справить на мене таке враження. Спочатку, прочитавши опис я вирішила, що це не мій аромат. Але Revial мене вразив та полонив назавжди. Я в захваті від нового парфуму Lesia Semi.Цей зелений, привабливий, приємно гіркуватий аромат створює відчуття легкості і впевненості, поєднує солодкуваті, ніжні, квіткові ноти, які ідеально пасують сучасній жінці. 
                                       Відкриття: джерельна вода, лугові трави
                                       Серце: польові квіти, півонія
                                       Основа: боби тонка, кедр, мускус


                      Ольфакторний тип: зелено-квітковий мускусний аромат
                      Парфумер: Богдан Зубченко (BZ Parfums)
                      Концентрація: eau de parfum


Композиція відкривається ефектним акордом джерельної води та лугових трав. Зелений, привабливий, приємно гіркуватий ароматстворює відчуття легкості і впевненості. Він прокладає стежку до серця REVIVAL, у якому цвітуть польові квіти та рожеві півонії. Це поєднання солодкуватих, ніжних, квіткових нот зачаровує і створює романтичний, жіночний образ, що підтримується базовими деревинно-мускусними нотами композиції. 

Фото _ О. Шамов та Є. Кравс
Як відбувалася презентація другого аромату DIVINE 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.