Перейти до основного вмісту

Інтелектуальна мода та естетика у показі Vozianov на Lviv Fashion Week.Після невеликої перерви Федір Возіанов представив свою колекцію та провів майстер-клас "Супрематичний одяг від Vozianov" на Lviv Fashion Week. І це була найкраща fashion-постановка,  Федір Возіанов у цьому майстер! Естетика та інтелектуальна мода, жива музика, прекрасна колекція - дизайнер створив неймовірну атмосферу на показі. Колекція WANTIT
Бавовна в дрібний принт, брилі і плетені клатчі з аїру - Возіанов перетворює цей пасторальний набір в колекцію міських костюмів геометричних силуетів. Ніжність матеріалу структурована жорсткістю конструкції та інноваційністю технологій.Система адаптації розміру перетворює спідницю, брюки і плаття з уніфікованої речі в особисту. Ще один пласт колекції - зброя, але не як засіб агресії, а як інструмент захисту. Звідси кишені "кобура" і шеврони у вигляді пістолетів і ножів. Колекція WANTIT - хочу це. Людина шукає одяг або одяг знаходить людину.


Натхненний чистими геометричними формами та лініями, бренд v o z i a n o v абсолютно відкритий до інновацій. Постійні експерименти з технологією та конструкцією, пошук максимальної лаконічності та універсальності моди ― основний принцип у творчості.
Стиль v o z i a n o v – естетичний авангард ― придатний для street wear і водночас певною мірою консервативний.
Деякі з моделей бренду виходять за межі fashion-дизайну та трансформуються у «річ», яка має подвійне призначення ― предмет одягу або аксесуар легко перетворюється на арт-об’єкт або елемент декору.
                             Майстер-клас "Супрематичний одяг від Vozianov"


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.