Перейти до основного вмісту

2017 – рік 20-річчя Ukrainian Fashion Week.

#UFW20YEARS Це не просто 20-річна історія однієї компанії. Це історія українських дизайнерів, які одного разу об'єдналися, щоб зробити свою країну модною. За цей час відбулося багато подій як в Україні, так і за її межами. І всі вони були підпорядковані одній меті — створення в Україні fashion-індустрії.


Сприймати fashion-індустрію лише як виробника одягу –– хибна думка. Адже одяг, навіть як кінцевий продукт споживання, є результатом праці багатьох фахівців різних галузей виробництва. Тож не дивно, що заради появи України на світовій модній мапі мали об’єднатися у велику професійну спільноту всі: дизайнери, стилісти, журналісти, музиканти, режисери, ілюстратори, перукарі, фотографи, моделі, художники, предметні дизайнери, рітейлери, it-фахівці... Усі гуртом ми підняли ту хвилю, яка на сьогодні так активно змінює Україну. 

«Зміни, що відбуваються у правилах, за якими мода грала кілька останніх десятиліть, комусь здаються хаосом, комусь революцією», — говорили ми ще сезон тому. Зміни, які відбуваються зараз, ще радикальніші та несподіваніші. Зміни у світовому модному просторі напряму впливають на українську індустрію моди. Нові дати Ukrainian Fashion Week найкраще свідчать про інтегрованість українських дизайнерів у світові модні процеси.
65 подій відбудуться під час Ukrainian Fashion Week сезону FW 2017/18. Крім того, ми підтримаємо кілька сезонних показів дизайнерів у березні. Ми вважаємо, що мода – це не тільки індустрія. Це – «трибуна», яка дає змогу говорити зі світом про серйозні та глибокі речі. Що і стало основною ідеєю рекламної кампанії нового сезону. 
Над ідеєю кампейну працювали фотограф Ксенія Каргіна та директор агентства «Луч» Антон Белінський.«Для мене велике щастя, що завдяки роботі над кампейном UFW стало можливим за допомогою фотографії говорити про надзвичайно важливі речі. Ідеї гуманізму, звільнення від тягаря забобонів, прийняття різноманітних форм прояву краси... Ми пропонуємо відмовитися від оціночних суджень, пасивності в думках і вчинках – і говоримо про світ, багатогранний у своїх проявах. Мода загалом, а Ukrainian Fashion Week зокрема, об'єднують людей із різним баченням краси, і це – прекрасно! Feeling of unity», – зазначила Ксенія Каргіна. 


У зйомці нового кампейну брали участь моделі – Олена Османова (L-models), Соня Левіна (K-models), Даша Пономаренко (MSS Management), Ростик Смирнов (Cat-b), Кіра Maркс (Cat-b), Софі Пашкуал (L-models), Кирило Харченко (Cat-b), Артем Суров. 

# КРУГЛИЙ СТІЛ: «ЕКСПОРТ ОДЯГУ ТА ВЗУТТЯ ДО ЄС» 

7 лютого під час Ukrainian Fashion Week відбудеться презентація Посібника з експорту одягу та взуття до ЄС та Дорожньої карти експортера за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Нідерландів в Україні Кейса Кломпенхаувера, Заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торгового представника України Наталії Микольської, Керівника офісу з просування експорту Мар’яни Каганяк, Засновника та голови оргкомітету Ukrainian Fashion Week Ірини Данилевської та низки українських дизайнерів. 

Вперше в Україні вітчизняним виробникам одягу та взуття масового та fashion-виробництва запропонують практичний путівник щодо експорту продукції до європейських країн. 

У рамках презентації заплановано короткий практичний семінар для дизайнерів та виробників легкої промисловості, що має на меті надихнути та показати найкоротший шлях до експорту української продукції на європейські ринки, а також дати відповіді на найпоширеніші запитання. 

# МІЖНАРОДНА ПРОГРАМА 

Традиційно Ukrainian Fashion Week відвідають іноземні баєри, журналісти, фотографи та фахівці інших сфер моди. Цього сезону ще більше видань ознайомить світову fashion-спільноту з колекціями українських дизайнерів, серед них: Le21eme (USA), Vogue.com (USA), The Guardian (UK), Men's Uno (Сhina), South China Morning Post (South China), Vogue.ru (RU), Business of Fashion (UK), GQ (UK), END Clothing (UK), Refinery29 (USA), Untitled Magazine (UK), Calvert Journal (UK), Elle Korea (Korea), Capa Agency (international), Friday.az (AZ), Nargis Magazine (AZ), NOWFASHION (FR), 1nstant.fr (FR), ASVOF (FR), Buro 24/7 (RU), SNC Magazine (RU), Modemonline.com (FR), Bleu Mode (FR).


# UFW+IFS 
Вчергове українська мода заявить про себе масштабною подією у столиці авангардної моди.  
7 молодих, проте вже відомих в Україні та за її межами дизайнерів представлять свої бренди і країну в цілому під час London Fashion Week. 
International Fashion Showcase (IFS) – міжнародна виставка, де найперспективніші молоді дизайнери показують свої колекції у форматі загальної інсталяції, представляючи країну під час London Fashion Week. IFS організований British Council та British Fashion Council і цьогоріч відбудеться з 17 по 21 лютого. 
Премія «Відкриття року» у рамках щорічної Best Fashion Awards вже вдруге була вручена за підтримки Британської Ради. Нагорода відзначає найкращого молодого дизайнера року. Переможниця цьогорічної Премії Вікторія Баланюк (бренд Flow The Label) отримала оплачену поїздку до Лондона та участь у міжнародній платформі – International Fashion Showcase у лютому 2017 року під час London Fashion Week. 
Україну на цій міжнародній виставці, окрім бренду FLOW the Label, представлятимуть: Jean Gritsfeldt, Alina Zamanova, FROLOV, Yana Chervinska, DZHUS та the COAT by Katya Silchenko. 
Концепція виставки від України – «зупинка Європа». Зупинка як символ, як місце, де ви зупиняєтесь в очікуванні транспорту, що доставить вас до пункту призначення. Ми всі чекаємо на щось – виборів, чи наслідків виборів, автобуса, чи відповіді на питання. Наша реальність – очікування, яке уособлює зупинка. Це початкова і кінцева точка, альфа й омега. 
Ukrainian Fashion Week вдалося здійснити перший проект такого рівня завдяки підтримці міжнародного фонду Western NIS Enterprise Fund та British Council Ukraine. 
Щорічний проект IFS є однією з ключових платформ London Fashion Week, яка відображає симбіоз актуальної моди та сучасного мистецтва. Подія відбуватиметься у стінах одного з найавторитетніших музеїв світу – Somerset House. Талант і перспективи учасників оцінюватиме експертна комісія на чолі із Сарою Мауер (модний критик, контриб'ютор Vogue US та ‘покровитель молодих талантів’ від British Fashion Council). 
# ART-FASHION SPACE 

Відзначаючи цього року 20-річчя, Ukrainian Fashion Week традиційно включає в програму спеціальні проекти, що є симбіозом моди та мистецтва. 
Інсталяція та перформанс відомого українського дизайнера і fashion-ілюстратора Аліни Заманової. Досліджуючи концепцію жіночого тіла, художниця створила три сукні-арт-об'єкти, розписані та розшиті вручну, та ілюстрації загальною площею 70 кв. м., що були створені для боротьби зі стереотипами краси, «запровадженими тими, хто не має влади, аби диктувати нам, що є красивим, а що є потворним за своєю природою». Інсталяція відбуватиметься за підтримки DHL та буде функціонувати всі 5 днів.


Інсталяція Stop the Inquisition of Individuality. Проект авторства Алли Гетьман про сміливість бути особливим, виділятись і не засуджувати прояв індивідуальності оточуючих. Візуалізація ідеї — «місце підготовлено для "страти" оригінального яскравого взуття». Незвична форма, яскравий колір взуття –– як спосіб самовираження. Інсталяція працюватиме всі 5 днів. 
У змінному art-просторі Ukrainian Fashion Week відбудеться інсталяція Knot me not by Diphylleia дизайнерки Ольги Біленчук, що відображає символічний ритуал, певний спосіб розірвати ланцюг повсякденної рутини, зобов'язань і непотрібних зв'язків. У другий день відбудеться перформанс ebb by UBERLOVE як ілюстрація шляху до вічного існування без плину часу. Надалі цей простір буде віддано під спеціальну презентацію бренду Lucky look. Фінальною подією, що відбудеться у  змінному арт-просторі, стане презентація колекції бренду POLINA VELLER FW17/18, натхненої роботами українських митців, що були на афішах-банерах проекту А4 в Karas Gallery.   

# FRESH FASHION INSPIRED BY PEPSI 
Оргкомітет Ukrainian Fashion Week протягом 20 років приділяє особливу увагу молодим талантам і створює комфортні умови для їхнього зростання у сталі бренди. Саме тому 2000 року було започатковано Конкурс молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє», а у 2003 та 2006 роках проекти New Names та Fresh Fashion відповідно.  


Цього сезону продовжує працювати самодостатня платформа для молодого покоління – Fresh Fashion inspired by PEPSI. Покази учасників FFD відбудуться 8 лютого у Мистецькому Арсеналі. Окрім професійних умов для демонстрації колекцій, молоді дизайнери отримають додаткову можливість для розвитку: Istituto Europeo di Design (IED) вчергове обере дизайнера, якому запропонує безкоштовне навчання у Мілані або Флоренції.  
У програмі дня покази: Nadia YURKIV, CHUYKO, Darja DONEZZ, HOLLY by Timkova-LiakhovskaIvan FOTESKO, J.Perekriostova, KomashnyaNikita Melenevskiy, ROUSSIN by Sofia RousinovichYanina StudioKir-Khartley. 
Обличчям рекламної кампанії Fresh Fashion Day FW 2017/18 стала Маша Гребенюк, переможниця проекту Нового каналу «Супермодель по-українськи». Над рекламною кампанією працювали стиліст та дизайнер Кирило Харитонцев, відомий fashion-фотограф та експерт шоу «Супермодель по-українськи» на Новому каналі Cоня Плакидюк. 


# УКРПОШТА 
На честь 20-річчя Ukrainian Fashion Week у просторі Мистецького Арсеналу працюватиме справжнє відділення Укрпошти, де можна буде надіслати листівку до будь-якої країни світу, замовити «Власну марку» або взяти участь у соціальних проектах «Пошта добра» та «Фешн-листівка». 
Соціально-мистецький проект «Пошта добра» покликаний привернути увагу людей до традицій теплого спілкування та популяризації всесвітнього руху «посткросинґ» – обміну поштовими листівками.  
До цього проекту вже долучилися імениті українські дизайнери, які протягом двох тижнів створювали дизайн поштових скриньок – символу зв’язку між людьми в усьому світі, адже саме через поштову скриньку кожний лист чи листівка починає свою цікаву подорож світом від людини до людини. На головній локації Ukrainian Fashion Week поштові скриньки будуть презентовані, а згодом встановлені у Києві та інших містах України. 
# EPSON DIGITAL FASHION 
Вже вдруге Ukrainian Fashion Week представляє конкурс EPSON digital fashion під медіапатронатом ELLE Україна. У новому сезоні проекту «Epson Digital Fashion. T-shirt edition» організатори пропонують учасникам сфокусувати увагу на розробці тематичного цифрового принту, художнім полотном якого слід використати популярний елемент повсякденного гардероба – футболку. Деталі конкурсу і технічні вимоги до учасників будуть доступні на сайтах організаторів із 7 лютого 2017 року.  
# MEN’S PROJECT 
Цього сезону в Мистецькому Асеналі буде представлено Men’s project, у рамках якого відбудеться виставка-ретроспектива чоловічих образів з українського подіуму за останні 20 років. Проект об'єднає найкращих українських дизайнерів, що створюють чоловічу моду в Україні. Спеціальний проект Men’s project відбудеться за підтримки всесвітньо відомого бренду The Famous Grouse, заснованого 1896 року в Шотландії. # ЗАВЖДИ В МОДІ 
Міжнародний день презерватива відбудеться у рамках Ukrainian Fashion Week. Активності, пов’язані з профілактикою ВІЛ, розгорнуться з 4 по 8 лютого у Мистецькому Арсеналі в Києві. Цього року організатор соціальної акції – Фундація АНТИСНІД-США в Україні, AHF Ukraine – обрала гасло для Міжнародного дня презерватива у 38 країнах «Завжди в моді» та в Україні об’єднала зусилля з організаторами Ukrainian Fashion Week. 
Під час всього Тижня моди  відвідувачі запрошуються до простору  Мистецького Арсеналу від AHF, де зможуть отримати консультації з безпечного сексу, відвідати майстер-клас з правильного використання презервативів та інсталяцію на тему безпечного сексу, а головне – пройти безкоштовний експрес-тест на ВІЛ. За 15 хвилин будь-хто з гостей, дизайнерів чи моделей зможе анонімно дізнатися свій ВІЛ-статус.  
Крім того, на своєму показі 7 лютого відомий дизайнер Олексій Залевський представить кілька унікальних моделей для проекту. В такий спосіб дизайнер приєднується до гасла Всесвітнього дня презерватива і проголошує через творчість, що «презервативи – завжди в моді». 


#ALL ABOUT FOOTWEAR  
Вже традиційним для Ukrainian Fashion Week став  шоурум взутя All About Footwear за підтримки INTERTOP. Мета проекту All About Footwear – привернути увагу до авторських колекцій взуття, українських брендів, нових технологій виробництва взуття та рітейлу. Протягом п’яти днів у Мистецькому Арсеналі будуть представлені авторські колекції взуття українських брендів CIRCUL, Iryna LitvinskaSneshana NEKH та VIZALI. А також компанія INTERTOP представить нові моделі, створені у колаборації з українськими дизайнерами. Програма Ukrainian Fashion Week насичена багатьма подіями, з частиною яких ми змогли ознайомити fashion-спільноту на сторінках офіційного прес-релізу. За всіма подробицями можна стежити на оновленому сайті fashionweek.ua.


Программа показів за посиланням  FW 17-18

Коментарі

Опублікувати коментар

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.