Перейти до основного вмісту

Київ отримав ключ від Євробачення


Перша урочиста подія Євробачення-2017 – передача символічного ключа від Євробачення меру міста-господаря цьогорічного пісенного конкурсу відбулася у Колонній залі Київської міської державної адміністрації сьогодні, 31 січня. Під час заходу пані Єва-Луїза Ерландссон Слорак, Президент міської ради Стокгольма, міста, де конкурс проходив у 2016-му, передала цей ключ меру Києва Віталію Кличку (Vitaliy Klychko). Ця церемонія засвідчила передачу обов’язків господаря Євробачення новому місту-господарю.

Виконавчий директор Євробачення Йон Ола Санд говорить: "Церемонія передачі ключа Євробачення – це надзвичайно важливий етап на шляху до конкурсу і водночас це свято на честь міста-господаря. А після оголошення результатів жеребкування країн-учасниць до півфіналів ми з нетерпінням чекатимемо на приїзд артистів, які виступатимуть на сцені Євробачення у травні".
Під час свого виступу на церемонії передачі символічного ключа конкурсу виконавча продюсерка Євробачення-2017 Вікторія Романова зазначила: "Я неймовірно пишаюся тим, що ця подія відбувається у Києві. Я пам’ятаю неймовірний тиждень Євробачення минулого року в Стокгольмі. Наша делегація супроводжувала Джамалу і як кожна делегація сподівалася й вірила в перемогу. Приймати Євробачення цього року в Києві для нас – велика честь".
Сьогоднішня подія була організована Національною суспільною телерадіокомпанією України (НСТУ) спільно з Київською міською державною адміністрацією (КМДА) та Європейською мовною спілкою (ЄМС). Т. в. о. Голови правління Публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України", що є мовником-організатором пісенного конкурсу 2017 року Ганна Бичок розповіла: "Разом із партнерами ми докладаємо максимум зусиль, аби такий знаковий для України проект – Євробачення-2017 – відбувся на високому рівні".
У рамках церемонії передачі символічного ключа місту-господарю пісенного конкурсу, за трохи більше, ніж сто днів до фінального шоу, також відбулося жеребкування до півфіналів країн-учасниць Євробачення-2017. 

Коментарі

  1. У рамках церемонії передачі символічного ключа місту-господарю пісенного конкурсу, за трохи більше, ніж сто днів до фінального шоу, також відбулося жеребкування до півфіналів країн-учасниць Євробачення-2017

    ВідповістиВидалити

Опублікувати коментар

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 





«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. 



«Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.