Перейти до основного вмісту

1 капля=1 душ. Инновационный гель Yves Rocher

Недавно Yves Rocher представил инновационный продукт - концентрированный гель для душа. Объем этого геля 100 мл, но при этом все качества и характеристики как в классической упаковке 400 мл. Благодаря уникальной экоконцепции, текстура флюида превращается в деликатную насыщенную пену, которая делает кожу нежной и гладкой. 1 капли геля, действительно, хватает для принятия душа.


             Всего три аромата: Олива-ПетитгрейнМанго- КориандрБурбонская ванильЯ выбрала себе аромат Олива-Петитгрейн. Для меня он идеален. Эфирное масло петитгрейна обладает расслабляющими и успокаивающими свойствами. Как раз то, что мне надо. Гель хорошо пенится и экономичен в использовании. Нежно и мягко очищает кожу и оставляет приятный аромат.


Удобный дозатор: колпачок с клапаном позволяет одним нажатием получить достаточное количество геля для принятия одного душа.  У геля уникальная запатентованная формула. "Идея заключалась в том, чтобы получить формулу концентрированного средства, содержащего меньше воды, чем обычный гель для душа, но такого же эффективного », — поясняет Виржини Кутюро, директор отдела научной оценки продуктов бренда Такой мини-формат очень удобен. Флакон помещается в ладошке, гелем легко и удобно пользоваться. Я беру его с собой в командировки, на дачу, на отдых.  Идеальный вариант для спортзала. Такого геля хватит на 40 раз.
КРАСОТА С ЗАБОТОЙ О ПРИРОДЕ
97% ингредиентов натурального происхождения
0% этоксилатов, парабенов, консервантов
50% меньше пластика и снижение выбросов парниковых газов по сравнению с упаковкой геля для душа 400 мл*
                                             
Этот продукт воплощает основные ценности и философию бренда Yves Rocher

1 КУПЛЕННОЕ СРЕДСТВО = 1 ПОСАЖЕННОЕ ДЕРЕВО!                                                   Время живительного душа и бережного отношения к планете!

Коментарі

 1. Люблю концентрированные гели, которые еще и за кожей ухаживают.

  https://umnicaya.blogspot.com/

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Да, это просто находка для меня. Формат очень удобный. Я часто езжу в командировки.

   Видалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…