Перейти до основного вмісту

Жемчужины у моря


Одессу всегда называли настоящей жемчужиной, истинным украшением страны. Не удивительно, что именно одесситы стали настоящими ценителями драгоценностей, а одесситки законодательницами ювелирной моды

Выставка «Ювелирный Салон». 3 – 6 АВГУСТА 

Одесса. Морвокзал. 

С 3 по 6 АВГУСТА на Морвоказле прошла международная, поистине драгоценная выставка-продажа «Ювелирный Салон». Более 200 компаний со всех уголков Украины, Грузии, Турции, Израиля и Италии собрались в Одессе, чтобы представить свои новые коллекции. 

Выставка «Ювелирный Салон» стала стартом для многих мастеров-ювелиров, которые сегодня завоевали популярность не только в Украине, но и в других странах мира.

На экспозиции выставки были представлены, как начинающие, так и известные мастера-ювелиры. Да, бренд – залог качества, но не стоит забывать и о том, что в Одессе люди выбирают украшения сердцем. И ювелирное изделие, казавшееся вам сегодня милой безделушкой, завтра может стать настоящей семейной реликвией.

Выставка «Ювелирный Салон» - это:
 • Презентации фантазийных коллекций, специально созданных для летней экспозиции
 • Новинки сезона «осень-зима 2017/18»
 • Новые яркие компании
 • Нестандартные ювелирные коллекции
 • Гибкая ценовая политика, скидки и акции
 • Уже полюбившиеся одесситам заводы-производители и знаменитые украинские Ювелирные Дома
 • Зарубежные бренды
 • Изделия «Hand-made»
 • Элегантная бижютерия
 • Ремонт, бесплатная чистка и оценка изделий
 • Самый широкий обменный фонд
 • Молодые дизайнеры и именитые мастера ювелиры

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…