Перейти до основного вмісту

Гелевая матовая помада Mary Kay

Гелевая матовая помада Mary KaY - это бархатистое покрытие и увлажнение, стойкий и насыщенный цвет. Непревзойденный комфорт и красота ваших губ!

Оттенок Sunset Peach


Специальная гелевая формула идеально подходит для создания эффекта "мягких пухлых" губ.
Оптические диффузоры в составе помады рассеивают свет, позволяя губам выглядеть идеально гладкими и мягкими.  Они действуют подобно средствам, направленным на уменьшение морщин. В состав входят суперстойкие пигменты, благодаря чему помада долго держится и сохраняет цвет.Mary Kay Gel Semi-Matte Lipstick — это новинка компании Mary Kay. Гелевая матовая помада в своей формуле содержит специальные микросферы, которые позволяют дольше удерживать оттенок на губах, сохраняя шелковистое покрытие. В результате - стойкий цвет без ощущения сухости. В состав входят масло семян подсолнечника и масло жожоба, которые питают и смягчают губы. Создает легкий визуальный эффект увеличения губ.
В серии 8 замечательных, сочных оттенков, которые  подойдут для любого стиля и образа. Легкая формула геля позволяет создать ультратонкое, гладкое покрытие. Очень красивая и удобная упаковка, стильный дизайн. Колпачок с прозрачным окошком поможет вам быстро найти подходящий оттенок.У меня помада в двух оттенках - Love me Pink, Sunset Peach.У помады очень приятная текстура - мягкая и бархатная, благодаря чему помада отлично ложится. Финиш - полуматовый, сатиновый. Помада не скатывается, не собирается в складочках.

Оттенок Love me Pink
Наносить можно обычном способом и  с помощью кисти для губ. Сначала нанесите на кисть помаду, затем нанесите помаду на губы, начиная от центра губ в направлении уголков. Для плотного покрытия, повторите процедуру. Желательно использовать с карандашом.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…