Перейти до основного вмісту

SLAVA. SPRING/SUMMER 2018

Женщина 21-го века, свободная, самодостаточная и состоявшаяся как личность стала главной музой новой коллекции Ярославы Барыло. Сильный характер слабого пола - тема, которую также затронула дизайнер. "Моя героиня отлично знает свои сильные стороны и как с помощью них добиваться поставленных целей. Получить желаемое для нее не составляет труда. Она легко сочетает в одном образе стиль heroin chiс и power women".


Строгие и одновременно женственные комплекты на запах стали ключевыми в этом сезоне. Бренд SLAVA сделал ставку на расслабленные силуэты. Также в новой работе присутствуют мотивы деконструктивизма: архитектурный крой, ассиметричные вырезы и вещи-трансформеры, позволяющие надевать их задом на перед. В коллекцию также вошли знаковые для бренда платья с глубокими вырезами. В палитре - оттенки чайной розы, глубокий ультрамарин, хаки, молочные тона и классический черный.
BRAND 

Украинский бренд SLAVA основан в 2014 году Ярославой Барыло. Дизайнер является не только основателем, но и владелицей, креативным директором одноименной марки. Ярослава Барыло после окончания Kiev National College of Technology and Design, на протяжении которого, работала с ведущими украинскими дизайнерами создала первую капсульную коллекцию, а в последствии открыла собственный шоурум. Дизайнер также является финалистом конкурса Bazaar Fashion Forward. 
SLAVA постоянно расширяет сферу своей деятельности за пределами Украины, принимая участие в Ukrainian Fashion Week, Mercedes-Benz Fashion Days Kiev и Fashion Scout London (единственный украинский бренд, который получил грант на участие), а также стратегически развивая свою компанию и глобальные продажи. 

PHILOSOPHY 

Задачей компании является возродить подлинную женственность, придавая ей новое звучание с учетом современных технологий, активной жизненной позиции и социального контекста. В каждой работе дизайнер возвращается к теме силы женской природы в форме контрастного сочетания выдержанных образов на фоне современных реалий. Интеллектуальная мода наиболее близка дизайнеру, за что Ярослава получила множество положительных отзывов мировой прессы и сформировала круг постоянных ценителей бренда. 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…