Перейти до основного вмісту

16-ЫЙ СЕЗОН ODESSA FASHION DAY

Даты: 12-15 октября.

В рамках 16-го сезона пройдут показы коллекций украинских дизайнеров. 
12 октября пройдёт  открытие нового  мультибренда украинских дизайнеров Ukrainian Trend Store, в ТРЦ Kadorr Mall, одного из самых больших в Одессе. Вечером 12 октября состоится закрытая вечеринка 16-го сезона OFD. 
13 октября локацией для показов коллекций  станет KADORR Mall в Аркадии. 
В рамках первых двух дней на территории проекта будет открыт FASHION SHOPPING PLACE. У всех гостей сезона будет уникальная возможность не только приобрести дизайнерские изделия, а и лично познакомиться с дизайнерами и представителями торговых брендов.
 14-15 октября всех гостей проекта ждем на главном подиуме в историческом центре Одессы - Одесский Главпочтамт, который является не только узлом связи государственного уровня , но на дни проекта будет местом для самых ярких представителей мира моды южной Пальмиры.
Данный проект представляет собой цепочку мероприятий проходящих на протяжении 2009 — 2017 года и является ежегодным культурным и гуманитарным (некоммерческим) мероприятием. Проект является инициативой относительно внедрения мер защиты и продвижения отечественного производителя в сфере моды на внутренний рынок Одессы и отдельно взятых регионов.
Так же на протяжении 16-го сезона проекта будут организованы презентации , выставка в новом Art-пространстве и лекции от экспертов моды. 
Посещение показов и вне подиумных  мероприятий по пригласительным. 


 
Афиша:
Photographer: Kate Kotlyarenko.

Model: Daria Doroshenko (Art-Podium model agency)

Mua and Hairstyle: Nataliya Gladkaya, Kseniya Zolotova (Beauty Studio Gladkoe Zoloto)

Look: Yourtrend (NAVYSAND)

Accessories: Liubov Pauk

Shoes: INTERTOP

Location: Ресторан "Дача"


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…