Перейти до основного вмісту

Андре Тан представил новую коллекцию осень-зима 17/18

Приближение холодной осени напоминает нам о том, что пора начинать активно готовиться к новому сезону. Известный украинский дизайнер уже подготовил коллекцию одежды осень-зима 17/18 для мужчин и женщин.
Новая коллекция дизайнера – это прежде всего изысканный стиль и комфорт. Модельер позаботился о том, как будут выглядеть украинцы на работе, отдыхе и светском мероприятии.


Коллекция a.TaN by Andre Tan – это сочетание лаконичности стиля, металлического блеска, кубизма и бархатного бума.


Коллекция A TAN MAN разделена на четыре капсулы: Большой Гэтсби, милитари, YOUR BLACK и спорт-casual.


Главной изюминкой мужской и женской коллекции этого сезона стал бархат, дизайнер использует его во многих элементах одежды. Роскошность этого вида ткани добавляет благородства и изысканности не только в рамках официальных мероприятий, но и в повседневной жизни.


В коллекции так же присутствует уже известный принт «клетка», который уже несколько сезонов подряд не покидает модные тенденции, а набирает все больше популярности, как в мужском, так и в женском гардеробе. В коллекции принт прослеживается в платьях, рубашках, пиджаках, костюмах и в верхней одежде.

Деловой стиль коллекции осень-зима 17/18 выполнен в классической цветовой гамме: черный, белый, серый и темно-синий. Не смотря на классические цвета, крой и стиль одежды выглядит безупречным и, несомненно, произведет положительное впечатление на коллег и деловых партнеров.
Мужская коллекция наполнена стильными костюмами с дизайнерскими элементами, которые идеально подойдут современным мужчинам и несомненно подчеркнут стиль лидера в одежде от Андре Тана.
Женская коллекция состоит из трендовых и качественных вещей в неизменном безупречном стиле известного дизайнера.Backstage
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…