Перейти до основного вмісту

Грандиозный Праздник радости для детей от Хэппи Мил® в Киеве

В эту субботу, 9 сентября, маленьких жителей Киева и их родителей приглашают на Почтовую площадь, чтобы принять участие в Празднике радости от Хэппи Мил®. В этом году в атмосферу веселых детских игр и хорошего настроения от МакДональдз уже окунулись Харьков, Днепр, Запорожье, Николаев, Одесса и Львов. Серия мероприятий для детей нацелена на популяризацию спорта и здорового образа жизни, развитие творческого потенциала и формирования экологической культуры, ведь всестороннее развитие ребенка является чрезвычайно важным. На мероприятии символом радости будут уже полюбившиеся огромные тематические коробки Хэппи Мил®.

На празднике маленьких посетителей будут ждать увлекательные развлечения и разнообразные задачи. Специально для самых любознательных подготовили гигантский скрабл, экологические игры и загадки, шоу мыльных пузырей и другие игры со словами.
Маленькие любители спорта смогут еще раз убедиться, что спорт - это весело, интересно, увлекательно и проверить свои силы в спортивных эстафетах, соревнованиях по мини-футболу, баскетболу и принять участие в танцевальном флешмобе. Также не обойдется без лазерного лабиринта, гонок робо шаров и виртуального автосимулятора.
Чтение и театрализованные постановки сказок или историй, яркий фейс-арт, мастер-классы по изготовлению оригами и фигурок из воздушных шаров, сказочная фотозона - все это не останется без внимания маленьких креативных посетителей.
Кроме того, каждый участник развлечений получит наклейки с Хэппиками, которые можно будет обменять в волшебной лавке на замечательные подарки к началу нового учебного года: альбом, пенал или спортивную сумку.

Вход на мероприятие свободный, время проведения с 15:00 до 19:00. Ознакомиться с программой мероприятия можно по ссылке - Праздник радости от Хэппи Мил®.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…