Перейти до основного вмісту

Тетяна Петракова презентувала «Енциклопедія дитячих талантів»

 Урочиста презентація книги  «Енциклопедії дитячих талантів» відбулася в Українському Домі 13 вересня. Книгу презентувала видавець книги, засновник журналу «Ukrainian Рeople»  Тетяна Петракова,  відома як досвідчений соціальний діяч у сферах дитячої творчості та медіа. Соціальні та мистецькі проекти Тетяни об’єднують дітлахів під гаслами патріотизму та розвитку творчих дарувань. У акціях беруть участь діти з усієї України. Серед них - діти бійців АТО та діти-переселенці. 


«Енциклопедія дитячих талантів» - унікальний проект, і його поява не має пройти непомітно в українському медіапросторі. Це підтвердили і відомі митці та артисти, що взяли участь у її презентації. Дітей та гостей заходу привітали: народна артистка Катерина  Бужинська, народна артистка України, Посол Миру Наталія Шелепницька, Заслужені артисти брати Дмитро та Назарій Яремчуки , заслужена артистка України  Оксана Стебельська, тапопулярна співачка Наталія Валевська! Також для юних талантів, головних героїв «Енциклопедії», було організовано офіційну червону доріжку, де вони провели загальні фотопостанови із зіркамиІншою окрасою заходу став показ вбрання українських дизайнерів. Усі маленькі учасники проекту отримали дипломи, пам’ятні грамоти, присвячені події, та, звісно, примірники «Енциклопедії». Розвиток творчих начал у наших дітях - запорука їх гармонійного розвитку та необхідна умова для процвітання нашої держави. Я б дуже хотіла, аби держава приділяла більше уваги саме цьому аспекту дитячого виховання, - говорить автор багатьох соціальних проектів Тетяна Петракова.
Також вона розповіла, що окрім самої енциклопедії, видання містить ексклюзивні дорадчі статті відомих психологів - учасників соціальних та психологічних шоу.Свої поради батькам у вихованні дітей надали відомі психологи Оксана Сідун, Олена Рихальська та Наталія Холоденко 
Інший ексклюзив, яким порадувало видання, – історії успіху відомих творчих українців – Дмитра Монатіка, Катерини Бужинської, братів Яремчуків, Марини Кінах та багатьох інших. 
Ведучі заходу: Роман Міхно та Лилу!

Генеральний інформаційний партнер –  «ОБОЗРЕВАТЕЛЬ».
Партнер – «Грушевського, 5».

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.