Перейти до основного вмісту

Украинка Наталка Караваева одержала победу в престижном международном конкурсе

ТОП-стилист, тренер по парикмахерскому искусству и владелица салона красоты сети CUTME Studio в Херсоне Наталка Караваева одержала победу в конкурсе «OSIS+ Made to create».В международном событии принимали участие стилисты из 16 стран мира и соревновались в трех категориях. Работа Наталки стала лучшей, по мнению компетентного жюри, в самой знаковой категории - «Авангард». 

Футуристический образ, который принес Украине победу, входит в коллекцию мастера с поэтичным названием «Shining frost hair collection» («Ледяное сияние») и олицетворяет женскую внешнюю хрупкость и внутреннюю силу. 

Наряду с кубком и титулом «Стилист года», Наталка Караваева получила гранд на статусное международное образование в школе SACO. 

Эта победа - не первое достижение мастера на мировом уровне. Ранее она стала первым стилистом из Украины, который принял участие в создании международной коллекции трендов для парикмахеров ESSENTIAL LOOKS, в составе команды признанных звезд парикмахерского искусства, таких как Дитер Кайзер (Германия), и Кристиан Петек (Германия). 

На данный момент Наталка Караваева приглашена для участия в нескольких международных проектах, в том числе для съемок коллекций в Барселоне и в одной из мировых столиц моды – в Милане. 

Стилист звезд шоу-бизнеса, таких как Катя Осадчая, Мария Собко, Соломия Витвицкая, Андре Тан, Ева Браун, Наталка Караваева продолжает внедрять творческие идеи и международный опыт в профессиональную деятельность в собственном салоне CUTME Studio.

Для нового сезона мастер представила коллекцию авангардных парикмахерских образов. Акцент - на плотные текстуры, геометрические формы и глубокие цветовые акценты в темно-зеленом, шоколадно-красном и серебристом оттенках. Лицом коллекции стала победительница телепроекта «Супермодель по-украински» Мария Гребенюк.

@natalka_karavaieva

@cutme_studio_kherson


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…