Перейти до основного вмісту

На столичном Инвестиционном форуме состоится панель о развитии киноиндустрии в Киеве


Приглашаем на ежегодный Инвестиционный форум, который состоится 26 сентября 2017 года в выставочном центре "Парковый". В этом году вы сможете посетить особую секцию посвященную развитию киносервиса в Киеве. На форуме будет возможность обсудить создание перспективных партнерских отношений и продвижение инновационных решений для привлечения инвестиций в эту сферу, а также нюансы того, как заинтересовать зарубежные кинокомпании и успешно законодательно закрепить на практике поддержку кинопроизводства.


Модератор секции «Киев как город киноиндустрии» Анна Паленчук, продюсер кино и телевидения, основатель кинокомпаний «435 FILMS» и «MAQ ENTERTAINMENT» ознакомит потенциальных инвесторов и гостей столицы с возможностями города в сфере киноиндустрии,  съемочными процессами и локейшен-скаутингом.


"Украинское кино готово к инвестициям! Одним из приоритетных направлений является приглашение иностранных компаний для съемок в Украине. В нашей стране есть, действительно, уникальные локации и достаточное количество профессионалов чтобы обеспечить съемку на высшем уровне. Свидетельством тому является большое количество клипов, рекламных роликов и лент, которые снимались у нас. Я благодарна Киевской городской администрации за тесное сотрудничество с отечественными кинематографистами результатом которого является этот форум. Приглашаем всех присоединиться к обсуждению, ведь спикеры этой панели могут поделиться уникальным опытом съемок в разных странах и реальными примерами того, как можно сотрудничать с городскими властями для налаживания процесса фильмсервиса», - делится подробностями  форума Анна Паленчук.

В программе платформы «Киев как город киноиндустрии» выступления специалистов кинобизнеса:

- Андрей Мирошниченко (Советник заместителя председателя Киевской городской администрации)

- Виктория Ярмощук (Председатель Украинской киноассоциации)

- Юрате Пазикайте (Директор «Vilnius Film Office»)

- Иракли Макацария (основатель «MAQ ENTERTAINMENT»)

- Натариан Рамджи (представитель «Travel masters India»)

- Давид Вашадзе (директор департамента дистрибуции Национального центра кинематографии Грузии)

 Мероприятие состоится во вторник, 26 сентября, с 14-30 до 16 в выставочном центре "Парковый".
 Бесплатно зарегистрироваться можно здесь

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…