Перейти до основного вмісту

Андре Тан запустил детскую линию одежды

5 сентября, в фотостудии «Pandora» известный украинский дизайнер презентовал новое направление в своей деятельности – детскую линию одежды.

Уникальная коллекция для самых маленьких, специально предназначена для официальных мероприятий, фотосессий и других трепетных и важных событий в первые месяцы жизни ребенка.


Не так давно дизайнеру довелось лично столкнуться с выбором детской одежды в Украине, так как он сам стал отцом и предстал перед выбором нарядов для своей дочери. Именно этот фактор вдохновил известного дизайнера на создание нового направления в его деятельности.
«Tigres by Andre Tan» – это детская коллекция неповторимой праздничной линии одежды, под названием «Наполеон и Жозефина», в которой дизайнер использовал главные символы королевской власти – трилистник (клевер) и корону. Одежда, постельное белье и аксессуары выполнены в классическом белом цвете и с оттенком айвори, которые гармонично дополняют вышивки золотыми нитями и нежное кружево. На этом Андре не остановился и решил подарить всем детям не только королевское детство, а и настоящую сказку, создав дизайн любимых лесных героев в виде мягких игрушек.Презентация детской линии одежды проходила в очень теплой атмосфере с живой музыкой, а гости мероприятия уже могли сделать предзаказ уникальной детской одежды, постельного белья и игрушек. Харизматичный ведущий разыграл несколько полезных призов среди присутствующих, а самый маленький гость получил в подарок очаровательного мягкого мишку, дизайн которого создал сам Андре Тан.

«Вся детская линия отличается уникальным дизайном, использованием интересной вышивки и кружева. А самое главное это то, что вся коллекция создана исключительно из натуральных тканей. В одежде «Tigres by Andre Tan» ваши малыши будут не только красивы, но и по-настоящему счастливы. На создание коллекции меня вдохновила моя маленькая дочка. Я понял, что в детях воспитывать любовь к прекрасному нужно с самого рождения, одевая их в красивую одежду и давая им только самое лучшее"- прокомментировал Андре Тан.Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…