Перейти до основного вмісту

"Вы играли в детстве в конструктор? Так можно поступать и с одеждой" - утверждает Elen Godis

ELEN GODIS – это украинский бренд женской одежды и аксессуаров, созданный в 2014 году. Отношение к моде как к искусству, концептуальность и трансформация являются его отличительными особенностями. За три года бренд представил свои коллекции на многих модных площадках как в Украине, так и за рубежом. В этом сезоне ELEN GODIS показал свою новую коллекцию на Mercedes-Benz Kiev Fashion Days в КВЦ "Парковый". Коллекция SS 18 называется "Комбинаторика". Комбинаторика – это наука о сочетании, перестановке и расположении элементов в определенном порядке. Мода - это игра и наука одновременно.


Коллекция весна-лето 2018 Elen Godis  состоит из элементов, которые легко сочетаются друг с другом. Вы сами можете придумывать различные варианты компоновки и создавать все новые и новые образы. Элегантный черный идеально сочетается с благородным бежевым и шикарным бордовым, энергичным оранжевым или свежим бирюзовым. Красиво смотрятся сочетание различных фактур: тонкая шерсть и струящийся шелк, нежное кружево и экстравагантная кожа. Коллекцию идеально дополнили яркие сумки необычных форм.

"Вы играли в детстве в конструктор? Так можно поступать и с одеждой" - рассказывает Елена о своей новой коллекции.  Мне очень близка такая идея. Тебе не нужно тратить время на подбор и сочетание вещей, дизайнер уже все сделал за тебя. Сэкономил твое время и силы. Тебе только остается в зависимости от настроения и события, скомбинировать вещи между собой и создать подходящий look. 

Backstage


Фото Backstage Александр Лаптев

#godislove

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…