Перейти до основного вмісту

LUDMILA KISLENKO SS 2018

LUDMILA KISLENKO представила свою новую коллекцию SS 2018 на  Ukrainian Fashion Week.


Новая коллекция Людмилы Кисленко для успешной и уверенной в себе женщины с уникальным чувством стиля. Героиня коллекции — самодостаточная и многогранная личность. Романтическая натура - нежная и изысканная, но в то же время активная, сильная и решительная. Любит привлекать к себе внимание и обладает необыкновенной силой духа. Она - воплощение женственности и красоты.
Идеальная посадка и сложный крой с оригинальными деталями, по-прежнему, остаются визитной карточкой дизайнера. Весенне-летнюю коллекцию SS18 характеризуют фирменный крой, сочетание различных фактур, внимание к деталям, элегантность и комфорт. Цветовая гамма коллекции - молочный, белый, серый, синий, небесно-голубый, оранжевый. Многогранность героини нашла свое отображении в разнообразии представленных моделей: широкие котоновые брюки, элегантные сарафаны с завышенной талией из батиста, стильные бомберы и дождевики, летящие воздушные юбки из фатина, нежные платья. 
Безупречная линия силуэта, элегантный шик и шарм — отличительные черты коллекций Людмилы Кисленко. 

Backstage


Киев, ст. метро Шулявка, ул. Гетьмана 6: ТЦ Космополит, кор. Б, 3 этаж, Бутиковая галерея, Тел.+380 95 602 95 00

Киев, ст. метро Левобережная, ул. Луначарского, 4. ТЦ «Комод», 3 этаж, тел. +380 95 532-59-54

Обуховское шоссе-2 с.Ходосовка, Киевская обл.аутлет городок «Мануфактура»
Бутик 84 тел. +380 66 713 54 52

Barcelona. 56 Trafalgar str., «Art-fashion» gallery

Студия: пр. Маяковского, 15;
тел: + 38 (044) 546-73-56, + 38 (044) 545-13-16

e-mail: lyckis@ukr.net 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…