Перейти до основного вмісту

Рекламна кампанія Lviv Fashion Week сезону SS 2018

У новій рекламній кампанії моделі в одязі з колекцій дизайнерів Lviv Fashion Week показані з різних ракурсів (в перспективі, згори, знизу) на тлі урбаністичних індустріальних краєвидів. Зйомка проводилася на локації нового креативного простору FESTrepublik, який був облаштований на території старого занедбаного склозаводу. Над рекламною кампанією працювали стиліст Олена Болдирєва, фотограф Андрій Гончаренко, моделі Олена Гусак, Роксолана Назаркевич (LFW models), Дарія Кабаченко, Олег Тимчій. Використаний одяг з колекцій брендів Marta Wachholz, Kateryna Karol, Lesia Semi, N_Rozova."Ідея полягала в тому, щоб показати сучасних молодих людей на тлі урбаністичного сучасного Львова. Ми використали нестандартний підхід і задіяли у зйомці як професійних моделей, так і не моделей, – прогресивну молодь, адже саме такі як вони творять сьогодні модне обличчя Львова. Це різні люди, зайняті у різних сферах діяльності, різних поглядів на життя, нестандартного вигляду – і в цьому їх особливість. Вони спортивні, активні, енергійні та харизматичні. Зазвичай ми знімали для кампейнів Lviv Fashion Week одну модель, або це були безпредметні іміджі, цього разу вирішили розширити кількість моделей до чотирьох. У мене це викликає асоціації з самим Lviv Fashion Week – ми також нестандартні, активні, розвиваємося, збільшуємо оберти" - розповіла Олена Болдирєва.
Одяг&аксесуари: Marta Wachholz, Kateryna Karol, Lesia Semi, N_Rozova
Стиль: Олена Болдирєва
Фото: Андрій гончаренко
Моделі: Роксолана Назаркевич, Олена Гусак (LFWmodels), Дарія Кабаченко, Олег Тимчій
Make-up: Ольга Янковська
Локація: FESTrepublic

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.