Перейти до основного вмісту

Парфюмированная коллекция по уходу за телом Sail to the Moon от Mary Kay

Этим летом Mary Kay выпустили три парфюмирванные коллекции по уходу за телом. В каждой коллекции по три продукта: гель для душа, спрей и лосьон для тела. У меня коллекция под названием Sail to the Moon.Парфюмированный спрей Sail to the Moon ™

Этот цветочно-цитрусовый аромат наполнит энергией твой день и вдохновит на новые приключения. Приятный, легкий, нежный аромат. То, что надо для лета. Когда не хочется пользоваться парфюмом. Этот легкий и невесомый аромат окутывает тебя, словно дымка.Верхние ноты: розовый грейпфрут, ягодный цвет.
Средние ноты: коралловая жимолость, полиантес, индийский жасмин.
Нижние ноты: шелковый мускус.

Удобный формат.

Лосьон для тела Sail to the Moon ™

У всех средств идентичный аромат. Цитрусовые ноты и жимолость - одно из моих любимых сочетаний. Лосьон нежный и приятный, с легкой бархатной текстурой. Быстро впитывается и хорошо увлажняет кожу. Лосьон для тела Sail to the Moon ™ входит в состав новой ароматической коллекции, вдохновляет. Добавь эмоций, используя Лосьон в сочетании с гелем для душа и парфюмированным спреем.
Гель для душу Sail to the Moon™

Безусловно, для достижения оптимального эффекта лучше использовать все три средства в комплексе. Гель для душа из этой серии обладает таким же нежным и приятным ароматом. Хорошо пениться, прекрасно очищает кожу и легко смывается. Удобно брать с собой в путешествия.

Эта парфюмированная серия - идеальный подарок! Посмотри на звездное небо и загадай желание о следующей путешествие вместе с цветочно-цитрусовым ароматом Sail to the Moon ™.
Попробуйте также лосьоны для тела, гели для душа и парфюмированные спреи из новых коллекций Paint the Sky ™ и Chase a Rainbow ™. Каждый аромат создан, чтобы вдохновить вас на новые мечты.

Купить marykay.ua

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…