Перейти до основного вмісту

Ukrainian Fashion Week спільно з Kyiv Smart City відкривають еру технологій в українській моді

У новому сезоні організатори Тижня моди відкривають нові можливості розвитку індустрії – започатковуючи, за допомогою сучасних цифрових та продуктових інновацій, спільно з громадською ініціативою Kyiv Smart City платформу Fashion Tech Ukraine (ftukraine.com), присвячену інноваційним технологіям у світі моди.
Найближчим кроком у реалізації цього проекту стане створення демо-зони під час Ukrainian Fashion Week, у якій будуть представлені нові технологічні можливості для fashion-індустрії.

Проекти, які візьмуть участь у платформі:

Pixelated Realities експерти з побудови рішень на базі віртуальної та доповненої реальності. Під час UFW демонструватимуть можливості створення VR/AR-показів та розповідатимуть про те, як нові візуальні реальності змінюють світ. 


Cappasity EASY 3D Scanшвидке 3D-сканування виробів будь-якої складності для використання в онлайн-комерції. Унікальне рішення, яке максимально заощаджує ресурси і час бренду, робить ефективнішою комунікацію рітейлу та покупців. 


Verichain Technologies – продукт, який використовує можливості блокчейн-платформ для засвідчення унікальності виробів. Можливість ефективно боротися з підробками і надавати додатковий досвід клієнтам бренду.


Fablab Fabricator – український представник глобальної мережі лабораторій для розробки будь-яких практичних технологічних ідей. 3D-друк, SLA-принтери, найкращі світові кейси використання технологій у моді. Під час Ukrainian Fashion Week представники компанії обладнають велику інтерактивну зону з реальними пристроями, які створюватимуть продукти в режимі реального часу.


Crello – графічний редактор від одного з найбільших світових стоків зображень Depositphotos. Чудова можливість економії на дизайнерських ресурсах, адже за допомогою сервісу ви можете легко і швидко створювати зображення для соціальних мереж, рекламні банери і плакати. Сервіс простий у використанні та є ідеальним для тих, хто потребує простого рішення для своїх творчих проектів.

AstraFit – функціональна онлайн-примірочна, яка вбудовується в інтернет-магазин і дає можливість клієнтам зберігати свої розміри та одразу ж отримувати рекомендації щодо відповідності того чи іншого виробу їхньому типу фігури. А також надається низка додаткових технологічних сервісів, які є незамінними для будь-якого представника онлайн-комерції.

У рамках демо-зони 6 вересня о 19:00 відбудеться пітч-сесія проектів, що працюють з fashion-технологіями та хотіли б запропонувати свої ідеї або ж працюючі прототипи на розгляд авторитетного журі. Подати свій проект можна на сайті ftukraine.com або ж за лінком https://goo.gl/bUPx7V.

У подальших планах Fashion Tech Ukraine – проведення хакатону fashiontech-проектів у жовтні цього року, а також відкриття аналогічної демо-зони під час Kyiv Smart City Forum 2017, який відбудеться у листопаді.

«Fashion Tech – це нові матеріали, технології виробництва, сучасні методи і платформи продажу, вивчення попиту та його аналіз. Все, що може допомогти на будь-якому етапі продуктового циклу – від створення одягу чи аксесуарів до їх дистрибуції до кінцевого споживача. На даний момент технології не просто допомагають модному процесу, а й змінюють саму парадигму – формуючи нове поле творчих можливостей», – наголосив куратор проекту Андрій Тимчишин-Валевський.

«Ми живемо в чудові часи, коли технології змінюють не тільки наші повсякденні звички, а й цілі індустрії. Fashion Tech Ukraine невід'ємна частина креативної економіки міста, розвиток якої є одним із завдань діяльності нашої ініціативи в рамках концепції Kyiv Smart City 2020. Великий ураган починається з маленького вітерця, так і наші дії сьогодні це початок справді великих змін», – розповіла ідеолог та керівник напрямку креативної економіки в рамках ініціативи Kyiv Smart City Ярослава Бойко.

«FashionTech – один із найбільш перспективних шляхів розвитку моди.
У сучасному світі посилюється тенденція до активної взаємодії між індустрією моди і світом високих технологій. Ukrainian Fashion Week та Kyiv Smart City відкриті до співпраці з fashiontech-проектами, які виступатимуть своєрідними «агентами змін» – не тільки здійснюючи реальні трансформації на ринку, а й формуючи соціальний капітал. FashionTech Ukraine – платформа, що дає можливість українським дизайнерам вийти на світовий рівень, бути більш ефективними та конкурентоспроможними», – прокоментувала співзасновник та голова оргкомітету UFW Ірина Данилевська.

Ukrainian Fashion Week був заснований 20 років тому і став першим тижнем pret-a-porter на теренах Східної Європи та пост-радянського простору. І отже – початком розвитку сучасної української моди.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.