Перейти до основного вмісту

Показ Андре Тана: КГГА, президенты Украины и модели XL

7 сентября состоялся показ Андре Тана в рамках Ukrainian Fashion Week. Сам показ проходил в Киевской городской государственной администрации. Место было выбрано не просто, поскольку тематика показа была посвящена евроинтеграции, а КГГА не только находится на улице, на которой украинцы делали первые шаги к Евросоюзу, а и является главным органом исполнительной власти нашей европейской столицы. Слоган показа: «Україна – це Європа».


Приглашения на показ гости получали в виде биометрических паспортов, а «пограничный контроль» на входе ставил специальный штамп, что свидетельствовать о доступе к показу.
Новая коллекция именитого дизайнера наполнена уникальными материалами: пайетками гафре, шелковым бархатом, натуральным шелком, прозрачным маркизетом, металлизированным катонном и полированным батистом. Андре Тан принял необычное для современной моды решение и представил на подиуме «вареные» джинсы в стиле 90-х.В коллекции можно было заметить интересные решения в виде гафре, многоярусных воланов, ассиметричной драпировки, корсеты, ручной вышивки, грубых молний и массивных люверсов. Цветовая гамма наполнена различными яркими и блестящими цветами.
Кепки с надписью: «IM PRESIDENT» стали главной изюминкой коллекции именитого дизайнера. Стоит отметить, что сам Андре Тан на показе был в такой же трендовой футболке и кепке. Авторские пальто и платья с портретами всех президентов Украины произвели особый фурор у гостей показа, а в рамках локации на которой проходил показ, они были как никогда актуальны.
Главным сюрпризом для всех гостей стал выход моделей XL. Андре Тан специально разработал коллекцию одежды размера plus size для показа новой телепрограммы «Модель XL».Среди гостей показа были замечены: Катя Осадчая, Влад Яма, Леся Никитюк, Санта Димопулос, Татьяна Воржева, Николай Тищенко, Алла Барановская, Борислав Береза, Андрей Кише, Ирина Горовая, Юрий Горбунов и многие другие.

BackstageКоментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…