Перейти до основного вмісту

16- th Odessa Fashion Day

Даты: 12-15 октября. 
В рамках 16-го сезона пройдут показы коллекций украинских дизайнеров. 12 октября состоится открытие одного из самых больших в Одессе - нового мультибрендового шоурума украинских дизайнеров Ukrainian Trend Store - в ТРЦ Kadorr Mall, на ул. Генуэзской 24/2. В 18.00 в ТРЦ Kadorr Mall состоится  Fashion Show Ukrainian Trend Store.  Также в рамках первого дня проекта Odessa Fashion Day S/S 18 в музее Восточного и Западного искусств в 17:00 пройдет показ последней коллекции дизайнера Ивана Фотеско. Партнёров проекта, дизайнеров, представителей СМИ и специальных гостей ожидает закрытая вечеринка "Открытие 16-го сезона OFD" в ресторане авторской кухни SOLO. 13 октября  Галереея KADORR Mall в Аркадии на втором этаже перевоплотится в модную локацию для показов. На протяжении первых двух дней на территории OFD будет открыт FASHION SHOPPING PLACE. У всех гостей сезона будет уникальная возможность не только приобрести дизайнерские изделия, а и лично познакомиться с дизайнерами, как и с представителями торговых брендов. 14-15 октября всех ждём поклонников и почитателей проекта на главном подиуме в историческом центре Одессы - Одесский Главпочтамт, который является не только узлом связи государственного уровня, но и на дни сезона S/S 18 станет местом для самых ярких представителей мира моды с разных уголков Украины. Odessa Fashion Day представляет собой цепочку мероприятий, имеющий начало своей истории еще в 2009 году и является ежегодным культурным и гуманитарным (некоммерческим) ивентом, проходящим весной и осенью. Проект является инициативой относительно внедрения мер защиты и продвижения отечественного производителя в сфере моды на внутренний рынок Одессы и отдельно взятых регионов. Так же на протяжении 16-го сезона проекта будут организованы презентации от партнеров OFD и перфомансы от дизайнеров. Посещение показов и вне подиумных событий осуществляется по пригласительным, которые абсолютно все желающие могу получить путем свободной регистрации на сайте проекта ofd.org.ua .


 Расписание показов

12 October / 12 октября


12:00-20:00  Открытие Ukrainian Trend Store
Kadorr City Mall (ул. Генуэзская, 24-Б)
Catwalk
17:00  Ivan Fotesko
(музей Восточного и Западного Искусства, ул. Пушкинская 9)
18:00 Fashion Show Ukrainian Trend Store
(Kadorr City Mall, 2 этаж, ул. Генуєзкая, 24-Б)

21:00 Вечеринка открытия 16-th OFD
(Solo Restaurant, ул. Академическая, 11А) — See invitation

13 October / 13 октября
Location: Kadorr City Mall (ул. Генуєзкая, 24-Б)

Catwalk
17:30 ПАРА Solo
18:00 SyvakDesign
18:40 Burnazaki
19:00 Sofitie (performance)
19:
20 Ateliers Muzyka&Sas
20:00 Iva Nerolli
After Party
21:00 Kadorr City Mall (2 этаж)

14 October / 14 октября
Location: Одесский Главпочтамп (ул. Садовая 10)

Catwalk
17:20 Sakovskaya / Tarisa
18:00 VladlenaS /
Liana Gasparian
18:40 C
HUPRINA / Svoe
19:20 VlasNa /
Tetyana Paliy
20:00 CATTLEYA /Nikita Melenevski

15 October / 15 октября
Location: Одесский Главпочтамп (ул. Садовая 10)

Catwalk
1
6:30 Juless Design
17:30 Yola by Yola
1
8:30 Osipov
19:30 Лама

20:30 КЕКА

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…