Перейти до основного вмісту

Дизайнер Анастасия Иванова представила в Киеве эксклюзивную коллекцию вечерних платьев


В Киеве прошел закрытый показ эксклюзивной коллекции дизайнера Анастасии Ивановой. После успешных fashion show на Неделях моды в Киеве и Нью-Йорке дизайнер на special event представила в Украине изысканные вечерние наряды первой линии своего бренда. Идеально дополнили образ оригинальные кожаные аксессуары The Monochrome. Показ прошел в одном из лучших светских мест столицы –  новом лаунж-баре Николая Тищенко FAHRENHEIT.Гости мероприятия окунулись в атмосферу истинной роскоши и настоящего аристократизма! Бренд ANASTASIIA IVANOVA, известный не только в Украине, но и во всем мире, презентовал первую линию эксклюзивных вечерних нарядов - это изысканные платья в пол, созданные из дорогих натуральных тканей, которые дизайнер лично выбирала на ведущих европейских выставках. Многие платья созданы в единственном экземпляре! Эти наряды luxury – для настоящих ценительниц истинной роскоши, которая рождается в сочетании красоты, женственности, грациозности и высокого чувства стиля. Над образами моделей для показа работали мастера салона FIJI Beauty Art Center. Закрытый показ посетили Соломия Витвицкая, Анна Добрыднева, Александра Кучеренко, Надежда Майстренко, Габриэла Массанга, Виктория Чекурда, Анна Заклецкая и другие украинские celebrities. Ведущей вечера стала певица LILU.

Анастасия Иванова – дизайнер с многолетним опытом создания исключительно платьев. В ее коллекциях – только женственные наряды, которые всегда подчеркивают истинную красоту своих обладательниц. Коллекции ANASTASIIA IVANOVA ценят не только в Украине – бренд давно вышел за рамки европейского континента и активно развивается в США. Уже три раза показы Анастасии Ивановой были включены в официальный график New York Fashion Week, а в престижном fashion-районе Сохо на Манхэттене открыт шоурум дизайнера.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…