Перейти до основного вмісту

Public-talk Айлин Грушовенко в Fairmont Grand Hotel

3 октября в кондитерской-библиотеке SWEET BOOK в Fairmont Grand Hotel дизайнер и художник Айлин Грушовенко  лично презентовала представителям СМИ коллекцию весна-лето 2018, с которой дебютировала на Неделях Моды. 
Призванная подчеркнуть внутреннюю женственность и уникальность каждой девушки, коллекция платьев из шелка украшена печатью с авторскими принтами по мотивам картин Алин.
В новом сезоне акцент сделан на декольтированные спины, летящие силуэты, отделку кружевом, и конечно же на художественные элементы, являющиеся фирменным знаком бренда Aylin “Мои коллекции уже более полутора лет продаются в Каннах, Дубае, Стамбуле, Барселоне и конечно же в Киеве. Сейчас настал новый этап в развитии бренда и мы представили показ в рамках Недель Моды. – комментирует выпускница факультета Изобразительного искусства в Брюсселе Айлин Грушовеко. – Я – перфекционист от природы, и очень серьезно отношусь к качеству моих произведений. Выверяется каждый стежок, ткани отбираются у лучших итальянских поставщиков.“

Айлин, которая всегда посвящала себя искусству, сначала как профессиональная скрипачка, затем как успешный художник и модельер, черпала вдохновение для весенней коллекции в живописи и балете.
По словам дизайнера: “Балетные па и грация балерин как нельзя лучше дополняют игру летящих тканей и динамику художественных принтов. Во время, когда женщины все чаще делают ставку на практичные мускулинные наряды, я хочу обратить их внимание не женственность и утонченность. Этот стиль в разных интерпритациях будет заявлен и во всех дальнейших коллекциях бренда.”
 В новом сезоне дизайнер обещает выступить с громким показом. Актуальная коллекция бренда в Киеве предтсавлена в шоу-руме Aylin по адресу Михайловский переулок, 19.
Ознакомиться с коллекцией SS 2018 можно по ссылке  http://jetsetter.ua/stati/sobytie/pokaz-aylin-grushovenko-ss-2018-22816.html)
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…