Перейти до основного вмісту

Уникальная новинка - тушь Rimmel London Volume Shake

У всем известного бренда Rimmel London появилась уникальная новинка - тушь-шейкер. Я люблю инновации, и конечно же, не могла пройти мимо такого интересного продукта. Механизм действия Rimmel London Volume Shake схож с шейкером для смешивания коктейлей. Необходимо просто хорошо встряхнуть флакон и текстура туши моментально обновится.


Теперь не нужно беспокоиться о том, что ваша любимая тушь быстро загустеет или засохнет. 
Rimmel London Volume Shake Пришло время встряхнуться!
 Объем без комочков с первого до последнего применения!


Тушь Volume Shake – инновационный продукт с запатентованной системой «шейкера», которая помогает обновить тушь, когда это необходимо. Просто встряхните Volume Shake - текстура туши моментально обновится, вернется первоначальная кремовая консистенция, а ресницы будут потрясающе объемными!


Тушь придает ресницам хороший объемам, прокрашивая каждую ресничку. В результате, ваши ресницы выглядят густыми и пушистыми. И красиво изогнутыми. Я наношу тушь в два слоя, от корней к кончикам ресничек.Флакон увесистый из-за механизма- шейкера. Тушь распределяется равномерно, без комочков и склеивания. Не осыпается и не оставляет отпечатков на коже. Кисточка классическая, пушистая с ворсинками средней длины. Удобно прокрашивать реснички. Хороший стоппер, тушь набирается на кисточку равномерно и в небольшом количестве. Я новинкой очень довольна.
Купить можно в benice.com.ua
Наши новинки от Benice Beauty Industy


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI