Перейти до основного вмісту

Какой кофе пили украинцы в этом году*

Наша страна становится «кофейной». За последние 5 лет выпито в 1,8 раз больше чашек кофе**
За 12 месяцев украинцы выпили 25 млн чашек кофе в МакДональдз. Если бы каждый покупал только 1 чашку в течение года, то почти половина украинцев выпила бы кофе именно здесь.
Латте, Американо или Капучино? Лидер по вкусовым предпочтениям определен. И это - Латте, а именно 15 млн чашек в год. Пытаются догнать Капучино - 4 млн чашек и Американо - 3 млн чашек в год.Чаще всего украинцы покупают Американо и Эспрессо утром, а Латте – вечером.
Считаете, что кофе - офисный напиток? Но чаще всего ее употребляют в субботу, а реже - в понедельник.
Вкусы украинцев так изменчивы. В 2015 году мы употребляли 3% кофейных напитков с сиропами, в 2016 - уже 11%. Прогнозы на осень: в тренде - вкусы Латте Оранж и Латте Крем-брюле.
Кофейные вкусы отличаются от города к городу. Львов больше ценит Латте, Эспрессо любят в Полтаве и Чернигове, Американо предпочитают в Чернигове, Житомире и Запорожье. Харьков болеет за Капучино.
* Все данные предоставлены МакДональдз в Украине на основе аналитики потребления кофе в ресторанах сети за период с сентября 2016 – август 2017
** В ресторанах МакДональдз в течение 2012-2017 гг по сравнению с предыдущими 5 годами.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI