Перейти до основного вмісту

ТРЦ Караван празднует День рождения!


26 ноября, ТРЦ Караван в Киеве празднует День рождения! Грандиозный праздник, множество сюрпризов и подарков, выступления артистов подарят незабываемый праздник всем посетителям!
В ТРЦ, в течении всего дня, вы можете принять участие в мастер-классах, основанных на форматах любимых ТВ шоу.Танцуют все с Караваном – участие в мастер-классах от известных танцевальных коллективов.

Мастер-шеф Караван – кулинарные мастер-классы от участников шоу. 

Караван Z-Фактор – вокальные мастер-классы от профессиональной студии.

Супер-модель Караван – посетители могут принять участие и почувствовать себя в роли модели. 
Гостей ожидает уникальная фотозона, которая перевернет ваш мир наизнанку, а аниматоры подарят праздничное настроение на целый день! 
И главный подарок от ТРЦ Караван: афтограф-сессия и выступление легендарных весельчаков страны с яркими незабываемыми номерами — DIZEL Шоу.
С 24 по 26 ноября 2017 во всех магазинах ТРЦ Караван будут действовать МЕГА-скидки до 70% на осенние коллекции.
Адрес: ул. Луговая, 12 ТРЦ «Караван»
Когда: 26 ноября с 12:00 до 20:00

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI