Перейти до основного вмісту

Краски осени - на полотнах и принтах Айлин Грушвенко

Айлин Грушовенко – успешный украинский художник, получившая образование в Брюсселе, и сумевшая синергировать любовь к живописи и дизайну одежды. Ее картины трансформируются в невероятные принты на шёлке, из которого, в результате, создаются эксклюзивные и абсолютно женственные наряды. 
В основе политики бренда Aylin Grushovenko – качество . Итальянские ткани, особая техника нанесения принтов, безупречное исполнение. В то же время, ценовая политика остается рациональной.
Бренд уже приобрел популярность и заслужил доверие модниц Азии и Европы, представляя одежду в Барселоне, Каннах, Стамбуле и Дубае. Для украинских ценителей творчества дизайнера – открыт шоу-рум в Киеве.

Коллекция FALL 2017/18:


 В основе коллекции осень-зима 2017/18 - платья-шемиз, а так же знаковые для марки платья-комбинации, которые дизайнер умело сочетает со свитерами, позволяя, таким образом, выглядеть максимально изысканно в комфортной одежде. 


Летящий шёлк, характерный для изделий Aylin Grushovenko, в осенне-зимней коллекции дополнили модели из бархата. 

Отделка гипюром, глубокие разрезы и декольтированные спины добавляют романтичным образам сексуальность и выразительность.

Среди цветовых решений – насыщенный синий, бордо, глубокий изумрудный, а так же нежный нюд и оттенки голубого.

Благодаря авторским принтам, которые являются особенностью творений дизайнера, коллекция получилась невероятно нежной и женственной.grushovenkoaylin@gmail.com 

aylingrushovenko.com

+38 099 140 88 76

@aylin_grushovenko
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…