Перейти до основного вмісту

ПОДАРКИ ПОД ЕЛКУ CONTE ПРЕДСТАВЛЯЕТ КОЛЛЕКЦИЮ НОВОГОДНИХ НОСКОВ


Можно не верить в Деда Мороза, но не в дух новогоднего волшебства. Предвкушение семейного торжества, зимней сказки и рождественского чуда уже витает в морозном воздухе и согревает сердца. В магическую атмосферу Нового года погружает тематическая коллекция носков Conte, каждая модель из которой – желанный подарок к празднику.

Среди новогодних новинок – модели для девочек и мальчиков, женщин и мужчин. Все носочки представлены в обычной длине и укороченные. Стильные женщины и их юные модницы могут подобрать модели из хлопка с люрексовой отделкой или махровые. Носки для мужчин и мальчиков дизайнеры Conte выполнили в классическом благородном фасоне из прочного хлопка. Каждую модель украшают надписи с пожеланиями счастливого рождества, принты елок и новогодних угощений, очертания Санта Клауса, мишек и олененков.
В коллекции представлены одинаковые носочки для мамы и дочки, папы и сына - отличный повод нарядиться на Новый год в стиле family look, ведь гармонирующие друг с другом забавные модели станут эффектной праздничной деталью.
И щите идеи новогоднего подарка? Фантазийные носочки из новогодней коллекции Conte – лучший вариант. Модели станут оригинальным сюрпризом для друзей и коллег, окутают теплом и заботой родных и будут дарить праздничное настроение даже когда Новый год останется позади. Носки упакованы в тематические обертки и дополнены функциональным крючков – можно оставить их как подарок под елкой или повесить как игрушку на нее.

С самыми светлыми мыслями, пожеланиями счастья и волшебства – представленной коллекцией носочков, команда бренда Conte дарит ощущение новогодней мистерии. Принять комплимент можно уже сейчас – праздничные новинки уже поступили в фирменные магазины и на сайт www.conteshop.com.ua
Фирменные магазины Conte в Киеве:
ТЦ «Метроград», квартал Услуг ТРЦ «Караван», ул. Луговая 12, 1 этаж
ТРЦ «Проспект», ул. Красногвардейская 1А, 2 этаж ТРЦ «Район», ул. Н. Лаврухина, 4, 2 этаж
ТРЦ «DreamTown», Оболонский просп.,1-б, 2 этаж ТРЦ «Art Mall», ул. Заболотного, 37
ТЦ «Дарынок», ул. Беломорская, 1, 1 этажwww.facebook.com/ConteUkraine                    www.instagram.com/conteofficial

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…