Перейти до основного вмісту

LVIV FASHION WEEK. Всі покази та презентації 20-го сезону.

Цього сезону покази основного розкладу охопили чотири дні. Основна платформа  - Міжнародний аеропорт "Львів" імені Данила Галицького була задіяна впродовж трьох днів. Традиційно, Львівський Тиждень Моди презентує не лише нові імена, але й нові локації. Вперше покази пройшли у Машинній залі 10-го корпусу НУ "Львівська політехніка", де відбулися презентації молодих дизайнерів та покази Kateryna Karol, Tata Kalita, Uliana Nedoshytko. А показ Mykytyuk&Yatsentyuk - у сучасному Центрі Шептицького, а презентація аксесуарів Sakhro у британському клубі.
Однією з головних подій і відкриттям ХХ-го сезону Lviv Fashion Week стала виставка робіт легендарного італійського дизайнера Джанні Версаче у Палаці Потоцьких.У програмі нового сезону домінують українські дизайнери – колекції весна/літо 2018 продемонстрували Marta Wachholz, Vozianov, Oksana Mukha by Kateryna Yalova, Lesia Semi, Kateryna Karol, Olesya Hryn, Couture de Fleur, Uliana Nedoshytko, Ivanna Yukhymchuk, Chernikova, Mykytyuk&Yatsentyuk, Tata Kalita, Olena Dats’, Roksolana Bogutska. Дебютували Jeisoni by Novitska, Yulia Fedetska, Olesya Marchuk. Цієї осені у Lviv Fashion Week прийняли участь також: італійський бренд Balossa, німецька марка Rockmädchen, польський бренд NAOKO, грузинські дизайнери Tinatin Magalashvili та Ekaterine Buzaladze, Aidar Khan з Казахстану. В рамках партнерства з проектом Mad Mood Milano нову колекцію представили Plik&Provocative. Серед міжнародних гостей Lviv Fashion Week – журналісти, фотографи та байери з Італії, Німеччини, Польщі, США.

Lviv Fashion Week традиційно сприяє молодим дизайнерам – їх покази відбулися  в рамках основної програми в Міжнародному аеропорті "Львів" та у форматі презентацій. Нові колекції представили Burdo, Lyubasha Kyleshko, KartNatel, Vladyslava Matiyashek, Olesya Marchuk. Окрім презентацій нових сезонних колекцій, на Lviv Fashion Week відбулася презентаціїя аксесуарів (Sakhro).

                                                                                      Kateryna Karol


BURDOLyubasha Kyleshko


 KartNatel


Tata Kalita


Vladyslava MatiyashekUliana Nedoshytko


Mykytyuk&Yatsentyuk
Sakhro презентація аксесуарів 

Jeisoni by NovitskaAidar KhanBalossa
LESIA SEMI

  

NAOKOEkaterine BuzaladzeTinatin MagalashviliCHERNIKOVAVOZIANOV


Oksana Mukha by Kateryna Yalova Yulia Fedetska   Olesya Marchuk RockmadchenIvanna Yukhymchuk Plik&Provocative
 Couture de FleurOlesia Hryn   Marta WachholzOlena Dats'


ФОТО _ Олександр Шамов ексклюзивно для studiofmydreams.

До встречи в следующем сезоне!


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…