Перейти до основного вмісту

Встреча с дизайнером Гием Фулопом в бутике Manzoni24


25 октября киевский бутик итальянского бренда верхней одежды премиум-класса Manzoni24 пригласил гостей на коктейль по случаю презентации новой коллекции. Дизайнер марки Гий Фулоп прилетел из Италии, чтобы лично представить киевлянам новые модели элегантной и стильной верхней одежды.

Коллекция 2017 года имеет множество новинок: комбинации тканей и меха, новейшие текстуры, еще более интересные цвета и технологии пошива.
Модели вдохновлены кинематографом 50-х годов, и, в частности, стилем героини культового фильма «Завтрак у Тиффани». В этом сезоне главным «возвращением» можно считать длинные кашемировые пальто с соболиными воротниками. Каракуль серого оттенка, мех сине-зеленого и винного цветов – основные акценты новой коллекции. Также актуальными остаются пастельные тона, особенно бледно-розовый, голубой и светло-серый.

Trunk-show, представленное гостям вечера, продемонстрировало тренд на роскошную повседневность. Женщина в дорогих мехах или изысканном пальто продолжает заниматься рутинными делами: ходит в супермаркет, ходит в кино, путешествует и многое другое.

Одно из изделий марки – пальто Manzoni24 выступило в качестве лота в рамках розыгрыша подарков, в честь презентации. Также в лотерее были разыграны призы от партнеров – салонов Yuriy Tsarov Beauty Group и спа-центра Premium Aqua Spa.

Новая коллекция Manzoni24 уже представлена в монобрендовом бутике в Киеве по адресу ТРЦ Атмосфера, ул. Столичное шоссе, 103.

+380 44 492 3181

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…