Перейти до основного вмісту

Бренд Sanna One представил коллекцию Весна-Лето 2018

1 ноября в интерактивной галлерее A-Gallery состоялся показ бренда Sanna One. Основательница и дизайнер марки Оксана Островская представила коллекцию в стиле Sport Chic с тематическим названием #Ritm.


 


В дефиле приняли участие ТОП-модель Элла Кандыба, Мария Гусева - супруга футболиста киевского “Динамо” и сборной Украины Олега Гусева. а также двухкратный бронзовый призер чемпионатов Европы и мира, финалистка юниорских олимпийских игр, Виктория Шинкаренко.
Необычным акцентом fashion-show стало то, что дизайнер, Оксана Островская, первой вышла на подиум, открывая свой дебютный показ. Именно в неординарности кроется вся философия бренда Sanna One - одежды для ярких будней неординарной женщины, первой во всем.Присущие марке эффектность и женственность, по-новому раскрылись в спортивной тематике коллекции #Ritm.
Основным материалом, с которым работает Sanna One, традиционно осталась кожа, которая в новом сезоне представлена в ярких оттенках, с напылением “металлик”. Лампасы и накладные карманы контрастно украшают платья с женственными силуэтами. Отделка пайетками напоминает о том, что у девушки в стиле Sanna One всегда есть повод для праздника.Наряду с коллекцией одежды, бренд Sanna One представил дебютную линию обуви. Туфли из кожи синего, белого, золотистого, а также оттенков фуксия и металлик, на устойчивом широком каблуке созданы, чтобы покорять мегаполисы, оставаясь, при этом, женственной и элегантной.Постановщиком fashion-show выступила Юлия Криницкая, совладелица модельного агенства «Faces».Beauty-образы для моделей создал мобильный сервис красоты “Hungry”. 

После показа гости, в числе которых был мэр Киева Виталий Кличко, не спешили уходить, обмениваясь впечатлениями.


Продолжая путь в мире моды, дизайнер Оксана Островская продемонстрировала характерный авторский стиль с новыми акцентами. Коллекцию #Ritm от Sanna One можно лично оценить в шоу-руме бренда по адресу ул.Лютеранская, 11а.@sanna_one 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…