Перейти до основного вмісту

МакДональдз® запропонував відвідувачам соки прямого віджиму

У закладах МакДональдз® в Україні з'явилися соки з фруктів та ягід, виготовлені за технологією прямого віджиму. Завдяки цій технології сік зберігає смак та корисність плодів і не містить цукру, води та консервантів. Перші смаки, які можна скуштувати в ресторанах, – яблучний та яблучно-чорничний, об’ємом 200 мл. Новий сік уже представлений як у «Хеппі Міл», так і в основному асортименті МакДональдз®.«Переважна більшість батьків обирають для дітей сік як напій у «Хеппі Міл». Тож ми вирішили запропонувати соки прямого віджиму, виготовлені без цукру, води і консервантів. Як показують наші дослідження, понад 90% батьків вітають цю ініціативу. Переконана, нашим дорослим відвідувачам вони теж будуть до смаку», – розповіла Юлія Бадрітдінова, директор з маркетингу та комунікацій МакДональдз® в Україні.
Для ресторанів МакДональдз® соки прямого віджиму постачає компанія «Галіція-Трейд» (торговельна марка Galicia), яка є лідером у цьому сегменті в Україні. Соки виготовляються з українських фруктів та ягід, вирощених в екологічно чистих регіонах – у Галичині та на Закарпатті.

Для виготовлення соку прямого віджиму ягоди і фрукти проходять мінімальну обробку: сік витискають зі стиглих свіжих плодів, а після миттєвої теплової обробки розливають у пакети. «Свіжішим за сік прямого віджиму може бути лише сам фрукт або фреш, адже завдяки технології прямого віджиму він містить максимум вітамінів. Водночас фреш зберігає свої якості лише 10 хвилин після приготування. Соки ж, виготовлені із концентратів, зазвичай відновлюють шляхом додавання води та цукру, а нектари та соковмісні напої окрім води й цукру містять не більше 40% фруктової частини. Ми дуже раді, що відтепер українці мають більше можливостей смакувати соки Galicia – адже це перша і єдина торговельна марка, яка не містить у своїй лінійці ані відновлених соків, ані нектарів, а пропонує виключно соки прямого віджиму», – підсумувала Наталія Павлів, керівник відділу маркетингу «Галіція-Трейд».

МакДональдз® в Україні є лідером у галузі ресторанів швидкого обслуговування в Україні. Перший заклад МакДональдз® в Україні було відкрито 24 травня 1997 у Києві. МакДональдз® – один із найбільших іноземних інвесторів в Україні: компанія вклала у розвиток мережі та інфраструктури близько 250 млн доларів. Сьогодні в компанії працює близько 7500 людей. За результатами щорічних досліджень глобальної консалтингової компанії з питань менеджменту Hay Group компанія МакДональдз® в Україні входить до трійки лідерів у всеукраїнському рейтингу «Кращі компанії для лідерів». МакДональдз® в Україні вже кілька років поспіль є одним з найкращих українських роботодавців за результатами дослідження задоволеності співробітників у рейтингу «Кращі роботодавці України».

Для більш детальної інформації, будь ласка, відвідайте сайт: www.mcdonalds.ua. Читайте новини компанії у соціальних мережах: https://www.facebook.com/McDonaldsUA.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.