Перейти до основного вмісту

Лёд и пламя: новый новогодний кампейн от Андре Тана


При создании Новогодней коллекции маэстро использовал самые красивые ткани, а представил образы на невероятны танцорах балета Freedom. Freedom Ballet - лучший в своём роде танцевальный коллектив Украины. За 13 лет своего творческого пути они покорили не одну страну, и до сих пор их никто не превзошел. Freedom Ballet - одно из самых успешных творений режиссёра и основателя Елены Коляденко - снялись эксклюзивно для нового кампейна одного из лучших дизайнеров Украины - Андре Тана. Кампейн стал по-настоящему праздничным, ярким, излучающим ни с чем не сравнимую новогоднюю красоту и энергетику. Ребята очень гармонично вписались в предлагаемые образы! Каждое движение сопровождалось лёгкостью, они будто парили в невероятно красивых платьях, строгих костюмах и элегантных вечерних нарядах. 
Этот Новый год - время золотистых платьев, юбок в паетках, бархатных элементов, шика и блеска. Это отголосок безумных вечеринок в стиле "Гэтсби": это массивные украшения, повязки на глаза, плавность в каждом движении.

Кампейн передал чувство новизны, дрожь предвкушения, целую гамму эмоций, которые испытывает человек, встречая новый день.

Андре Тан входит в "Топ - 10" лучших модельеров Украины и является самым востребованным дизайнером, обладателем самых престижных наград. Человек, который сумел показать, что мода может быть красивой, стильной, понятной и что главное-доступной. 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI