Перейти до основного вмісту

Прем’єрний твір Богдани Фроляк “Не твоя війна” увібрав найкращі композиції “Океану Ельзи”


28 грудня у Львівській обласній філармонії традиційно відбудуться “Сильвестрові рефлексії”, передсвятковий проект, який був започаткований камерним оркестром “Віртуози Львова” кілька років тому. Він став своєрідною сполучною ланкою між католицькими різдвяними святами та православними. Керівник оркестру Сергій Бурко зазначив, що вони завжди обирають програму, яка ідейно об'єднує ці два великі християнські свята.


“Програма, як правило, починається з творів, які написані європейськими композиторами на різдвяну тематику. Минулого року це був твір композитора епохи Відродження Арканджело Кореллі. Цього року звучатиме концерт сучасника Кореллі – Джузеппе Тореллі. Це різдвяний твір, який майже не виконується у Львові. Традиційно концерт завершується українськими колядками. Їх для оркестру написав маестро Мирослав Скорик. “Його “Фантазія” об'єднала в одному творі кільканадцять найвідоміших колядок”, – зазначив Сергій Бурко.
За словами керівника “Віртуозів...”, програма, перш за все, презентує нові імена чи молодих виконавців, а також звучать прем'єри. Цього року вперше у Львові звучатиме композиція італійського композитора П'єтро Морлаччі у виконанні флейтиста Андрія Карп'яка.  Виступатиме з оркестром соліст Ярема Павлів, який представить український фольклор у скрипковій інтерпретації, а з ним виступить Ігор Мацелюх, який гратиме на наї. Серед солістів – вихованець оркестру скрипаль Богдан Івасик з твором Ніколо Паганіні, який сам маестро виконував на одній струні, та альтист Зенон Дашак, який тривалий час брав участь у бойових діях на Сході. 
Купити квиток https://gastroli.ua/events/

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.